Home Aktualijos Abiturientų norai

Abiturientų norai

0

Šiuo metu manau, kad mano norai sutampa su daugumos dvyliktokų norais – gerai išlaikyti egzaminus, įstoti į norimą universitetą, baigti mokslus. Taip pat svajoju turėti gerai apmokamą darbą, šeimą, namus. Na o pati nerealiausia svajonė yra aplankyti kuo daugiau pasaulio kampelių, bet tam reikia ne tik didelių pinigų, bet ir daug laiko.

Silvija Vidžiūnaitė, IVb

Noriu gerai išlaikyt egzaminus, kuo daugiau pasiekt sporte, aišku, be traumų. Taip pat, kad greičiau būtų geri orai ir daugiau laiko galėčiau skirti futbolui.

Šarūnas Bražėnas, IVe

Kiekvienas žmogus svajoja ir kiekvienas gali savo svajones paversti realybe. Mano svajonė – iš visų egzaminų gauti po 100-ką bei ateityje uždirbti milijoną.

Aušra Kraujalytė, IVc

Noriu būti pati laimingiausia pasaulyje princesė. Sulaukus savo mamos amžiaus noriu būti tokia graži kaip mama ir visada šypsotis. Noriu nebijoti jokių sunkumų, nes jie padarys stipresne ir po truputi iš princesės virsiu karaliene.

Emilija Prakapavičiūtė, IVe

Noriu turėti darbą, kuris būtų malonus man ir gerai apmokamas. Taip pat šeimą, nuosavą namą, gerą mašiną ir kebabą su česnakiniu padažu, kurį valgant niekada nesuvalgyčiau.

Airidas Urbanavičius, IVd

Noriu būti įžymus. Svajoju turėti antrąją pusę, su kuria gyvenčiau „superiniame“ bute, turėti gerai apmokamą darbą ir, aišku, dar žiauriai norėčiau savo „Xulyte“ (taip jis vadina savo automobilį) susitvarkyt.

Lukas Janušas, IVe

Svajoju gyventi nuosavame name, kur nors prie jūros. Noriu turėti gal 5 katinus, kuriuos fotografuočiau su savo brangiausiu fotoaparatu. Ir dar noriu į žiauriai gerą roko koncertą.

Virginija Bareikytė, IVg

Noriu gerai išlaikyti egzaminus, įstoti į kineziterapiją, o baigusi mokslus atidaryti savo SPA (juokiasi), kad galėčiau likusį gyvenimą mėgautis malonumais.

Novilė Stalauskaitė, IVg

Noriu įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, pavyzdžiui, gerai išlaikyti egzaminus, kuo greičiau išsilaikyti vairavimo egzaminą ir gauti vairuotojo pažymėjimą.

Evelina Kazlauskaitė, IVg

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra