Home Aktualijos Alantos krašte – ir šeimų šventė, ir Gyvojo Rožinio draugijos kongresas, ir Šventojo Jokūbo parapijos tituliniai atlaidai

Alantos krašte – ir šeimų šventė, ir Gyvojo Rožinio draugijos kongresas, ir Šventojo Jokūbo parapijos tituliniai atlaidai

0

Jau ne pirmus metus Alantoje, didžiųjų titulinių šios parapijos atlaidų – Švento Jokūbo išvakarėse organizuojama šeimų šventė.

Šeštadienį vykusi Alantos krašto šeimų šventė šiemet buvo tarsi generalinė repeticija prieš 2016  metus, kuriais Alantai teks garbė ir atsakomybė būti vienai iš mažųjų Lietuvos kultūros sostinių.

Kad Alanta, jos kraštas ir žmonės neabejingi kultūrai liudija garbūs šio krašto žmonės istorijos laikmetyje kultūros darbais garsinę šį kraštą, nemaža nuveikta kultūros baruose: saviveiklos kolektyvų pasirodymais, dramos (teatro) pastatymais, dainomis, literatūriniais leidiniais garsinant kraštą.

Tik visagalis laikas istorijon nunešė darbus, pasiekimus, ne vienam kraštiečiui apsuko dar vieną laiko ratą skaičiuojant metus, tačiau kultūra ir dabar yra šio krašto žmonių gyvenimo dalis. Į Alantą ne tik sugrįžta alantiškiai, bet ir užsuka keliaujantys.

Šeštadienį, nuo pat ryto Alantos, buvusios turgaus aikštės prieigose rikiavosi amatininkų mugės dalyviai.

Plačiau apie tai Nr.55 liepos 28 d. numeryje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra