Home Aktualijos Apžvelgus nuveiktus darbus – apie ateities planus

Apžvelgus nuveiktus darbus – apie ateities planus

0

Praeitą savaitę Molėtų viešosios bibliotekos konferencijų salėje buvo rajono turizmo paslaugų teikėjų susitikimas su rajono vadovais. Tikriausiai ir verslininkai, ir valdžios atstovai supranta, kad tik dirbant ranka rankon, siekiant bendrų tikslų galima daug ką padaryti.

Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro iniciatyva rugsėjo 10-ąją pasikalbėti apie Molėtų rajono turizmo aktualijas, pasiruošimą 2016-iems rinkosi turizmo paslaugų teikėjai. Besirenkantieji turėjo vilties susitikti su Molėtų rajono vicemeru Mindaugu Kildišiumi ir administracijos direktoriaus pavaduotoju  Karoliu Balčiūnu, kad diskusijos laisva forma metu, apsikeistų nuomonėmis. Tačiau į susitikimą atėjo tik vicemeras, nes administracijos direktoriaus pasikeitusi darbotvarkė sutrukdė atvykti.

Po trumpo Molėtų TVIC direktorės Daivos Kulienės žodžio, kuriame ji sakė, kad tai darbinis susirinkimas, suskaičiuojant ir įvertinant tai, kokia buvo praėjusi vasara, pasikalbant apie laukiančius kitus metus,
savo nuostatas į valdžios darbą, santykius su verslu, rajono perspektyvas teikiant paslaugas poilsiaujantiems išsakė vicemeras M.Kildišius, akcentuodamas, kad savivaldybės valdininkai turi dirbti ne valdiškai, bet žmonių, jų darbdavių, labui.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.69 rugsėjo 15 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra