„Atrakcionų parke“

0
178

Gegužės 27 dieną Molėtų gimnazijos ketvirtokai išgirdo paskutinį skambutį. Iš ankstyvo ryto klasių auklėtojus: Skaidriną Laurinavičienę, Reginą Dragūnienę, Joną Kraujelį, Kristiną Kniezienę ir direktorę Rimutę Guobienę į mokyklą atlydėjo policijos automobilis. Kieme juos pasitiko abiturientai ir jų spalvingai papuošti automobiliai. Visi XX laidos abiturientai gimnazijos kieme sustojo į gyvą dvidešimtuką (XX), kurį iš viršaus nufotografavo profesionalus fotografas, filmavo dronas. Abiturientai po gėlių puokštę įteikė klasių auklėtojams ir direktorei. Gimnazijos trečiokai juos pakvietė nusifotografuoti ant mokyklos laiptų.

Per pirmąją pamoką, kurią vedė trečiokai, šventės kaltininkai rašė laišką gimnazijai. Kita pamoka vyko bažnyčioje. Per trečiąją pamoką į vaikystę pakvietė sugrįžti pradinės mokyklos mokiniai su mokytojomis. Ketvirtoji pamoka nepastebimai prabėgo bendraujant su auklėtojų pakviestais žymiais žmonėmis ir klausantis jų sėkmės istorijų. Penktoji pamoka – klasės valandėlė, per kurią prisimintos smagiausios akimirkos gimnazijoje.

Ketvirtokų paskutinis skambutis baigėsi trečiokų “Atrakcionų parke”. Renginį pradėjo Vytaras Juraška ir Klaudijus Mackonis atvykę pirmą kartą pasigrožėti atrakcionu parku, kur susitiko su Meda Petrošiūte ir Žiedūne Dubnikovaite. Vos tik prasidėjus šventei sceną užleido pradinukams, kurie sveikino abiturientus pranašaudami jiems ateiti.

Klasių auklėtojai humoristiškai pasveikino abiturientus. Direktorė Rimutė Guobienė sveikinimo kalboje akcentavo svarbiausia sėkmingo žmogaus savybę – drąsą svajoti. “Jei gali drąsiai svajoti, tai tave įkvėps ir visos durys bus tau atidarytos”, – sakė mokyklos vadovė.

Šventės pabaigoje nuskambėjo netradicinis abiturientų testamentas, kuri surepavo Iveta Svilainytė ir Lukas Gurklys. Abiturientai įteikė simbolinį gimnazijos raktą trečiokams, į sceną pakvietė mokytojus ir atsidėkojo jiems rožės žiedu. Vėliau išskubėjo dar pabūti vieni su kitais.

Agnė Jurgelėnaitė IIb

Nuotraukos Dominyko Repečkos IIbremimo-fondas-250x250