Home Aktualijos Diena, kai Molėtai pražysta jaunyste…

Diena, kai Molėtai pražysta jaunyste…

0

Kasmet liepą Molėtai, tikrąja ta žodžio prasme, pražysta Jaunyste – Molėtų gimnazijos abiturientams įteikiami baigimo atestatai. Su gimnazija atsisveikino 124 abiturientai, 19-oji gimnazijos abiturientų laida: gabūs, talentingi, pilietiški, visuomeniški, iniciatyvūs jauni žmonės, kuriantys gražius ateities planus.

Liepos penkioliktosios popietę atrodė, kad visi keliai veda tik į Molėtų kultūros centrą. Ten skubėjo ne tik abiturientai, bet ir jų draugai, tėveliai, giminės. Išlydėti į kitą gyvenimo etapą buvo atvykę LR Seimo nariai Petras Čimbaras ir Valentinas Stundys, rajono meras Stasys Žvinys, Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjos pavaduotojas Gintautas Matkevičius, kiti garbūs svečiai.

Po šokių klubo „Domino“ jaunųjų šokėjų Juventos ir Tomo  pasveikinimo šokiu, Molėtų gimnazijos direktorė Rimutė Guobienė, pradėjo šventę, prisimindama abiturientų rašytus gimnazijoje paskutinius laiškus, kuriuose jie vertino metus, praleistus gimnazijoje, sukauptą patirtį, mokytojų indėlį į jaunų žmonių charakterio formavimą, žinių ir mokslo pasaulio pažinimą. Direktorė linkėjo sėkmės kuriant geresnį pasaulį, susirandant savo gyvenimo kelią, kad jis būtų kuo mažiau duobėtas, turėtų kuo mažiau vingių, o būtų pilnas ieškojimų ir atradimų, gražių siekių ir pergalių.

Plačiau apie tai Nr.53 liepos 19 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra