Diena Molėtuose, kai miestas pražysta jaunyste, gėlėmis ir viltimi…

0
132

Bemaž panašiu laiku, kaip ir praeitą penktadienį, kasmet Molėtai pražysta jaunyste, gėlėmis ir viltimi, kad Molėtų krašto laukia graži ateitis, kad turime pakankamai jaunimo, kuriam lenta tęsti tėvų pradėtus, ar imtis naujų darbų, kurie prisidėtų prie krašto, kuriame buvo pasakytas pirmas žodis, žengtas pirmas žingsnis, mokykloje pažinta pirma raidė, parašytas pirmas žodis, puoselėjimo ir klestėjimo.

Tokiomis vPlačiau apie tai Nr.51 liepos 14 d. laikraštyje.iltimis genamas skubėjau praeitą penktadienį į Molėtų kultūros centrą, kuriuose Molėtų gimnazijos abiturientai, padėję paskutinį parašą gimnazijos dokumente, tarsi atsisveikino su nerūpestinga jaunyste…

Šventę pradėjo Molėtų menų ir muzikos mokyklos puikus akordeonistų kvintetas (vadovė Giedrė Bernotaitė), o renginio šeimininkai Regvita ir Dainius tėvelius, gimines, draugus, mokytojus, svečius kvietė aplodismentais pasveikinti abiturientus su šia, tik kartą gyvenime būnančia švente – atestatų įteikimo diena.

Galima pritarti, kad netikėtai ir greitai, o kartu ir laukta atėjo ta diena, kai užversite duris namų – gimnazijos, kurie dvylika metų buvo tarsi gimtieji. Kuriuose būsite laukiami, kaip buvusieji šios mokslo tvirtovės, kurią sėkmingai įveikėte, auklėtiniai. Visa tai reiškia, kad visi kartu, bet kiekvienas atskirai kūrėte savo istoriją. Kiekvienas dėjote taškus, kablelius ir daugtaškius. Tai buvo vienas svarbiausių jūsų gyvenimo etapų. Jis baigėsi sulig šia diena…

Renginio vedėjai kvietė Molėtų gimnazijos direktorę gerbiamą Rimą Guobienę paskelbti Iškilmingą brandos atestatų įteikimo šventės pradžią. Įnešus atestatus –tradiciškai sugiedotas Lietuvos himnas.

Plačiau apie tai Nr.51 liepos 14 d. laikraštyje.