Home Aktualijos Dvidešimt šeštą kartą „Aplink Želvos ežerą“

Dvidešimt šeštą kartą „Aplink Želvos ežerą“

0

Šeštadienį žiemos bėgimo sporto mėgėjai, organizatorių: Suginčių vidurinė mokykla, Suginčių seniūnija, OK Klajūnas, Molėtų raj. savivaldybė, buvo  kviečiami į 26-ąjį tradicinį bėgimą “Aplink Želvos ežerą”, skirtą Lietuvos laisvės gynėjų dienai atminti.

Bėgimas kaip ir buvo planuota prasidėjo 11.00 valandą. Nuaidėjus starto komandai, įvairaus amžiaus bėgimo dalyviai suskubo galinėtis ne tik su žiemiškais gamtos kaprizais, kitais bėgimo dalyviais, bet ir patys su savimi.

Kaip sakė pakalbintas vienas iš bėgimo dalyvių, „labai gerai, kad organizatoriai leidžia, patiems bėgimo mylėtojams pasirinkti kokio ilgio atstumą įveikti (pagal kiekvieno paties įsivertintas galimybes)“.

Vieni bėgimo dalyviai buvo užsiregistravę iš anksto, kiti – tiesiog, gal būt, paskutinę minutę apsisprendė surizikuoti ir bėgti. Visi pasiekė finišą, nepatyrė didesnių traukų, o kiekvienas finišuojantis sutinkamas draugų, pažystamų sveikinimais sugebėjo išsaugoti gerą nuotaiką. Ir nors žiemiška trasa, šiek tiek veidus žnaibantis šaltukas, pareikalavo daugiau jėgų ją įveikti, tačiau finišavusieji ne visi skubėjo į šiltas patalpas, atsigaivinti karšta arbata ar skania koše.

Plačiau apie tai Nr.5 sausio 19 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra