Džiaugsmui nebuvo ribų!

0
40

Balandžio 19 d., Molėtuose, vyko paskutinės Lietuvos vyrų rankinio I lygos čempionato ketvirtfinalio 3 rungtynės tarp SK Molėtai ir Kauno KTU ekipų. Kovoje dėl patekimo į finalinį ketvertą serijos rezultatas buvo lygus 1:1. Po vieną pergalę abi komandos iškovojo namų arenose labai panašiu skirtumu, Molėtuose 33:30, Kaune pralaimėta 29:32. Kad kova bus įtempta ir emocinga buvo galima nuspėti po šių dviejų rungtynių…

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Kauno, jie pirmieji pelnė įvartį ir iki 5 minutės pirmavo (3:2), bet molėtiškiai sekančią atkarpą sužaidė tiksliau ir pasivijo varžovus (5:5). Aikštelėje toliau vyko rungtynės taškas į tašką. Molėtų komanda, tik besibaigiant kėliniui, pradėjo po truputį perimti iniciatyvą į savo rankas. Subalansavus Molėtų rankininkų gynybos ir puolimo sudėtis, skirtumas šoktelėjo “SK Molėtai” ekipos naudai 14:11. Varžovai nenuleido rankų ir geriau sužaidę likusį laiką sumažino atsilikimą. Kėlinys buvo laimėtas 16:14. Šiame kėlinyje galima būtų išskirti labai gerą Jurgio Veriko ir Karolio Antonovičiaus žaidimą kiek puolime (pelnė po 4 įv.), tiek ir gynyboje. Vartus užtikrintai gynė Ruslanas Kraučenka. Antrojo kėlinio pradžia visiškai priklausė Molėtų rankininkams, jie nors ir labai sunkiai, bet įgijo net 4 įvarčių pranašumą (22:18). Bet likusį laiką pradėjo skubėti, dažniau klysti ir varžovai protingai tuo pasinaudodami mažino atsilikimą, o besibaigiant antrojo kėlinio laikui (58 min.) net ir persvėrė rezultatą 27:26.