Home Aktualijos Eilinis tarybos posėdis neįprastą savaitės dieną

Eilinis tarybos posėdis neįprastą savaitės dieną

0

Vasario 19 dieną vyko eilinis Molėtų rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio darbotvarkėje buvo apsvarstyti ir priimti sprendimai pateiktiems darbotvarkės klausimams. Tarybos posėdyje dalyvavo  22  tarybos nariai.

Apsisprendė “Dėl Molėtų Garbės piliečio vardo“

Molėtuose jau eilę metų gyvuoja graži tradicija – minint kovo vienuoliktąją – suteikti Molėtų Garbės piliečio vardą žmogui, nusipelniusiam Molėtų kraštui.

Šiemet buvo pateiktos keturios kandidatūros: etnokosmologijos centro vieno iš įkūrėjų Gunaro Kakaro, kompozitoriaus Vaclovo Paketūro, A.Truskausko muziejaus muziejininkui Antanui Truskauskui ir Joniškio mokyklos daugiafunkcinio centro mokytojui-metodininkui Jonui Ilgevičiui.

Molėtų rajono savivaldybės taryba vieningai apsisprendė, jog už aktyvų Molėtų rajono savivaldybės garsinimą Lietuvoje ir užsienyje savo darbais ir veikla mokslo, kultūros ir visuomeninėje srityse, pilietiškumą ir nuopelnus atkuriant Lietuvos nepriklausomybę bei svarų indėlį kuriant Molėtų rajono gyventojų kultūrinę ir dvasinę gerovę, suteikti Molėtų rajono savivaldybės garbės piliečio vardąLietuvos etnokosmologijos muziejaus direktoriui Gunarui Imantui Kakarui.

Plačiau apie tai Nr.14 vasario 23 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra