Iš devynių dalyvių šeši ant apdovanojimų pakylos

0
97

Gegužės 7 dieną Molėtuose įvyko Atviras Molėtų MMA mėgėjų čempionatas, kurį vykdė Molėtų sporto klubo „Igoramas“ kartu su Molėtų kūno kultūros ir sporto centru bei Lietuvos MMA-Džiudžitsu federacija. Į čempionatą atvyko sporto klubai iš Jurbarko, Raseinių, Vilniaus, Klaipėdos, Šakių, Švenčionių ir svečiai iš Latvijos bei Lenkijos. 63 čempionato dalyviai varžėsi pagal amžiaus grupes ir svorio kategorijas. Sporto klubui: „Igoramas“ atstovavo 9 kovotojai iš visų keturių sporto grupių – Molėtų, Joniškio MDC, Alantos TVM ir Alantos Gimnazijos.

Renginys buvo pradėtas visų sportininkų rikiuote ir sveikinimo žodį tarė Molėtų Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas, Lietuvos MMA-Džiudžitsu prezidentas Mindaugas Smirnovas, o renginio pradžią paskelbė „Igoramo“ prezidentė Lina Paliunienė.

Parsidėjus kovoms ant tatamio, pirmasis pasirodė jauniausias iš čempionate dalyvavusių klubo „Igoramas“ atstovų, Jonas Kairys (10 metų). Jonas aktyviai puolė, atliko kelis metimus ir buvo pranašesnis už savo varžovą bei teisėjų sprendimu buvo paskelbtas nugalėtoju ir tapo Molėtų MMA mėgėjų čempionato čempionu.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.34 gegužės 10 d. laikraštyje