Janina Leišienė – gražus atsidavimo darbui pavyzdys

0
122

Praeitą penktadienį Molėtų viešojoje bibliotekoje vyko neįprastas susirinkimas. Iš atostogų ir darbo kabinetų bibliotekos darbuotojai skubėjo į bibliotekos konferencijų salę, kad padėkotų savo ilgametei kolegei, draugei Janinai Leišienei už nuoširdų darbą bibliotekoje ir išlydėti į naują gyvenimo etapą, kuriame Janina turės daugiau galimybių, daugiau laiko skirti sau, šeimai bei draugams, mėgiamiems užsiėmimams.

Kaip pasakojo Molėtų viešosios bibliotekos direktorė Virginija Raišienė, „Janina su knyga draugavo net 49 metus“. Bibliotekos direktorė viso kolektyvo vardu dėkojo likimui, leidusiam bendrauti, dirbti bei draugauti su visada optimistiškai nusiteikusia Janina, kuri ilgus metus savo žodžiais ir raštu gražino biblioteką.

Dėkingi kolegos Janinai dovanojo 49 metų bibliotekoje metraštį, kur sugulė visa Janinos darbo bibliotekoje istorija, auksinį medalį už nuopelnus, bei tuščią knygą, kurią tikimasi dailiu savo raštu Janina greitai užpildysianti. “Suolo draugė”, ilgus metus viename kabinete su Janina dirbusi…..

Apie tai plačiau skaitykite Nr.57 rugpjūčio 2 d. laikraštyje