Home Aktualijos Jubiliejiniame dvidešimt penktajame Suginčių bėgime – rekordinis dalyvių skaičius

Jubiliejiniame dvidešimt penktajame Suginčių bėgime – rekordinis dalyvių skaičius

0

Šeštadienį, sausio 17-ąją, dvidešimt penktuoju jubiliejiniu bėgimu “Aplink Želvos ežerą” buvo  pagerbtas už šalies laisvę 1991-ųjų sausį žuvusiųjų atminimas.

Organizatorių džiaugsmui, prie starto linijos stojo rekordinis šiam bėgimui dalyvių skaičius – 462. Tokį gausų dalyvių skaičių tikriausiai sąlygojo ne tik bėgimui palankus, visai ne žiemiškas oras, bet ir tai, kad šiemet jis nesutapo su Vilniaus bėgimu.

Sugintiškiams jau tapo įprastu reginiu bėgimo dieną matyti tradiciškai, nuo pat ryto, besibūriuojančius ne tik sugintiškiai, kuriems ši diena – tikra šventė, sportininkus iš visos Lietuvos. Ir visai nesvarbu kokia būna trasa – žiemiška ar pavasariškai pažliugusi. Bėgimo dalyviai visad būna pasiryžę įveikti pasirinktą trasą, pasigalynėti patys su savimi, kiti gi pabandyti ir siekti sportinių rezultatų.

BegimasTradiciniu tapęs Suginčių bėgimas ”Aplink Želvos ežerą” turi ne tik savo tradicijas, bet ir rekordus bei rekordininkus. Ne veltui, o už pasiekimus propaguojant bėgimą, už masiškumą bei ilgaamžiškumą, tradicijų puoselėjimą šis bėgimas yra įtraukiamas į bėgimo ir šiaurietiško vaikščiojimo taurės įskaitą.

 

Bėgimo dalyviai atsisveikino su Suginčiais tikėdami kad po metų vėl bus pakviesti pasigalynėti nenuspėjamomis bėgimo sąlygomis, varžovais.

Plačiau apie tai skaitykite sausio 20 d. Nr.5

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra