Home Aktualijos Kad noras būti kartu tik stiprėtų

Kad noras būti kartu tik stiprėtų

0

„Yra tokių dienų, kai įkvepi ir sulaikai kvapą, ir, rodos, visa žemė apmiršta laukdama. Yra pavasarių, kurie nenori baigtis…“, – taip, didžiulę šventę Kuolakasiuose – naujų bendruomenės namų atidarymą, pradėjo vedėja Indrė Tursė. Ji pasidžiaugė, kad pagaliau bendruomenės nariai laisvalaikiu galės aktyviai sportuoti, puoselėti kultūrinį gyvenimą, smagiai leisti laika, susiburti į bendrus užsiėmimus, organizuoti meninę veiklą, rengti įvairius renginius, vakarones, mokymus ir jaustis kaip namuose.

Apie bendruomenės namų įsikūrimo istoriją trumpai papasakojo Kuolakasių bendruomenės pirmininkė Rita Kadonienė. Pirmininkė sakė, kad tik Molėtų vietos veiklos grupės projektų vadovės Violetos Navickienės paraginta ir padrąsinta įkūrė bendruomenę, teikė paraišką ir įgyvendino projektą „Socialinės, sportinės ir kultūrinės veiklos plėtra Kuolakasių bendruomenėje“. Projekto vertė 72 405 eurai (249 999 Lt.). Projektas išjudino ir suaktyvino gyventojus. Jei pradžioje buvo 18 narių, tai dabar šis skaičius išaugo iki penkiasdešimties.

„Pačiais gražiausiais žodžiais noriu padėkoti savo krašto žmonėms už jų visokeriopą paramą, dėkoju mūsų bibliotekininkei Nijolei, buhalterei Virginijai, jaunimui, kaimynams iš Inturkės, Pagaluonės ir Arnionių. Visiems, kas palaiko bendruomenę, jos renginius, kas aukoja savo brangų laiką… Taip pat nuoširdžiai noriu padėkoti ir savo šeimai už palaikymą ir supratimą.“

Plačiau apie tai Nr.34 gegužės 12 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra