Home Politika Kalėdinė socialdemokratų dovana studentams – vardinės stipendijos

Kalėdinė socialdemokratų dovana studentams – vardinės stipendijos

0

Gruodžio 18 d. Seime, tęsdami jau ne pirmus metus puoselėjamą tradiciją paremti ir paskatinti studentus, Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos nariai ir kiti iškilūs socialdemokratai įteikė vienkartines stipendijas studentams, ypač gerai besimokantiems Lietuvos universitetuose ir kitose aukštosiose mokyklose. Vardines stipendijas, kurių vienos dydis yra 500 Lt, Seimo nariai socialdemokratai įteikė apie 40-čiai studentų.

Seimo LSDP frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė per teikimo ceremoniją pabrėžė, kad socialdemokratai atrinko studentus iš visų Lietuvos aukštųjų mokyklų ir kilusių visų šalies regionų. „Tai yra mūsų simbolinė investicija į Jūsų ateitį. Mes didžiuojamės ir tikime Jumis, kad pasieksite savo svajones ir įgyvendinsite savo ambicijas, kartu kurdami klestinčią Lietuvą“, – sakė ji.

Artėjant didžiosioms metų šventėms – Kūčioms ir Šv.Kalėdoms Molėtų kultūros namuose vyko Socialdemokratų partijos Molėtų skyriaus vykdytos akcijos paskutinis akordas, kuriame dalyvavo ir LSDP Molėtų skyriaus nariams bei bičiuliams gerai pažystama LR Seimo narė, LSDP pirmininko pavaduotoja Giedrė Purvaneckienė.

Beje, ji šių metų liepos 11 dieną dalyvavo jos iniciatyva atidarant naująją skyriaus būstinę. Nuo tada Molėtų būstinėje veikia Seimo narės Giedrės Purvaneckienės priimamasis, renkasi skyriaus taryba, čia gali susitikti ir pabendrauti skyriaus nariai.

Lietuvos socialdemokratinio  jaunimo sąjungos Molėtų skyriaus kviesti visi – dideli ir maži – į tradiciniu jau tapusį renginį „Šilumos ir Gerumo visiems“ buvo baigiamosios akcijos liudininkai, kai po Molėtų skyriaus vadovo Henriko Ivicko, Molėtų jaunųjų socdemų jaunimo vadovės  sveikinimo ateinančių švenčių proga, į sceną pakilo LR Seimo narė, LSDP pirmininko pavaduotoja Giedrė Purvaneckienė su gera žinia. Ji atvežė gražią misiją – įteikti vardinę stipendiją, kuri jau keletą metų įteikiama prieš Šv.Kalėdas, gerai besimokantiems studentams, kuriuos kamuoja materialiniai sunkumai besimokant. Šia stipendija buvo pamaloninta Utenos kolegijos trečio kurso studentė Auksė Padvariškytė, kuri negalėjo dalyvauti gruodžio 18 d. Seime vykusiame stipendijų įteikime. Ji tądien laikė ęgzaminą, kuriame jos žinios buvo įvertintos maksimalia suma – dešimtuku.

Vakarą tęsė Molėtų kultūros centro, jaunimo mėgiama grupė „Drovuoliai“. Įėjimas į koncertą buvo nemokamas.

Jonas Bareikis

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

112

Aktualijos

Atostogos

Augintinis

Auto

Būstas