Kalėdinis stalo teniso turnyras

0
86

Jau tapo tradicija kasmet organizuoti stalo teniso turnyrą. Šiais metais į varžybas įsijungė profesionalaus rankinio klubo „HC Vilnius“ komandos nariai, kuriai atstovauja ir mūsų vaikų savarankiško gyvenimo namų laisvalaikio organizavimo specialistas Martynas Žala. Klubo vadovas  Kęstutis Lapinskas kartu su sportininkais atvažiavo ne tuščiomis. Susitikimo pradžioje svečiai aplankė pačius mažiausius, 5-os šeimynos vaikučius. Mažyliai „visada pasiruošę“  bendravimui. Jie deklamavo eilėraštukus, aiškino, ką dar moka. Gerieji „dėdės“ kiekvienam šnekoriui padovanojo po asmeninę dovanėlę.

Oficialiame stalo teniso turnyro atidaryme įstaigos direktorius Marius Baltuška pasveikino svečius ir mūsų bendrovės atstovus, palinkėjo sportinio azarto ir gražaus žaidimo. Vadovas padėkojo laisvalaikio užimtumo specialistui Martynui, kad jo dėka mūsų namuose sportas įgavo didėjantį pagreitį. Už bendradarbiavimą buvo įteiktas padėkos raštas ir rankininkų klubui „HC Vilnius“. Minėto klubo atstovai atvežė mūsų sportuojančiam jaunimui 70 sportinės aprangos komplektų, 3 „Hummel“ firmos džemperius su klubo atributika, gaiviųjų gėrimų, picų.  Rankininkas Paulius Linkevičius iš savo privačios parduotuvės „Petro mėsinė“ atvežė rūkytų mėsos gaminių, kad sportininkai ir jų „sirgaliai“ po Advento galėtų pasistiprinti.

Kiekvienas „HC Vilnius“ komandos narys išmėgino jėgas su mūsų bendruomenės vaikais ir darbuotojais. Turnyre išbandė savo jėgas 18 sporto entuziastų. Varžybos vyko permainingai. Mat, rankininkai pripratę žaisti „ su kiek didesniu kamuoliuku“. Į pusfinalį pateko rankininkų komandos vadovas Kęstutis, mūsų ugdytinis Gintaras ir soc. pedagogė Ona. Po finalo išaiškėjo nugalėtojai. Jais tapo: 1-oji vieta – svečių komandos vadovas Kęstutis Lapinskas, 2-oji vieta – soc. pedagogė Ona Purlienė, 3- ji vieta – 3-ios šeimynos ugdytinis Gintaras Gumbaravičius. Kęstutis panoro, kad taurė būtų kaip pereinamasis prizas ir paliko vaikams saugoti iki kito susitikimo.

Ona Purlienė, Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų soc. pedagogė ir Gintarė Bilinskaitė, Ugdytinių tarybos pirmininkė