Kas laimės čiužinį?

0
155

Su tokia intriga liepos 18 d. krepšinio turnyras 3×3 Joniškio mokyklos – DC stadione  iš festivalio ”Radistai Village 2015” Obuolių saloje nukonkuravo per pusantro šimto žmonių. 20 komandų iš Molėtų, Švenčionių, Utenos, Anykščių rajonų ir Vilniaus miesto varžėsi ne tik dėl nugalėtojų taurių ir medalių, prizininkai taip pat gavo sporto aprangos parduotuvės „MacronStore“ nuolaidų kuponus bei UAB “Lukšių pieninė“ sūrių. Kaip teigė teisėjai (J.Ilgevičius, K.Vaicekauskas, Z.Imbrasas), į turnyrą atvyko  stiprūs krepšininkai, o nugalėtojais po įnirtingų kovų tapo „Užpalių“ komanda (A.Kvietkauskas, P.Martinonis, T.Kazickas, D.Pamakštys). Antroje vietoje liko „Pabradės“ komanda (R.Vainickas, D.Labanauskas, P.Kamarauskas, M.Komaiško), treti – „Kiementas“ (Š.Putna, A.Drublionis, L.Putna).

Turnyro pertraukų metu vyko ir kitos varžybos. Sportininkai ir žiūrovai gausiai registravosi į tritaškių ir baudų metimo konkursus. Per pusę minutės po 5 tritaškius įmetė Marius Marcinkevičius ir Paulius Kamarauskas, o po dvigubo papildomo laiko sėkmė lydėjo M.Marcinkevičiaus kamuolį. Baudų metimo konkursą laimėjo giedraitiškis Laurynas Putna.

Žiūrovai stebėjo ne tik krepšinį: įvairiose stadiono vietose vyko kitos varžybos.  Prisitraukimų rungtynėse nugalėjo Egidijus Ratkė, iškilęs virš skersinio net 30 kartų;  stipriausias ir taikliausias padangos mėtymo rungtyje buvo Darius Kavaliūnas. Malonią staigmeną šventei paruošė buvęs Joniškio mokyklos mokinys Raimondas Bankauskas: jis ne tik padovanojo mokyklai krepšinio kamuolį, bet ir surengė varžybas žiūrovams dėl antrojo kamuolio. Jį laimėjo Eimantas Kerulis, pataikęs į krepšį iš aikštelės vidurio. Jaunesnieji žiūrovai galėjo išbandyti grindų riedulio žaidimą.

Šventės dalyviams šoko Joniškio mokyklos – DC merginų grupė „Svaja“, kareiviška koše ir gaiviaisiais gėrimais vaišino šventės iniciatorius VO „Joniškio bendruomenės centras“. Puikia renginio reklama rūpinosi UAB „DUV“ atstovas Vaidas Jakavonis.

Baigiantis šventei  naujasis mūsų rajono tarybos narys, svarbiausiasis turnyro organizatorius, vedėjas ir komandos „Molėtų savivaldybės taryba“ kapitonas Audrius Ilgevičius pasidžiaugė rėmėjų gausa ir kartu su Molėtų r. vicemeru Mindaugu Kildišiumi išdalino apdovanojimus, prizus bei ištraukė per visą dieną vykusios loterijos burtus.

Tai kas gi laimėjo UAB „Padvaiskas ir Ko“ dovanotą dvigulį čiužinį? Ogi joniškiečių kaimynas nuo Inturkės Vaidas Grigelevičius!

Kupini emocijų šventės dalyviai dar  linksminosi Arino paplūdimyje ūžiančioje diskotekoje, kurią vedė kultūros vadybininkas G.Ožalinskas ir R.Bankauskas.

Rima Andrukonienė