Home Aktualijos Konferencija „Pabaigos pradžia“

Konferencija „Pabaigos pradžia“

0

Kiek keistoku pavadinimu tradicinių amatų centre “Meniškas kaimas“ vyko konferencija, kurios metu buvo pasidžiaugta, kad visi Vietos veiklos grupės projektai užbaigti.

Kaip sakė pradėdama konferenciją VVG projekto vadovė Violeta Navickienė, per visą projektų vykdymo laikotarpį  turėta pačių įvairiausių patirčių, išmokta  nemažai pamokų. Ši konferencija – pats  metas apžvelgti ne tik nueitą kelią, bet ir tinkamas metas planuoti ateitį.

Neatsitiktinai ši konferencija vyko tradicinių amatų centre “Meniškas kaimas“ patalpose – viename iš pasibaigusio laikotarpio vaisių. Net ir pats didžiausia skeptikas negalėtų nepastebėti permainų, kurias garantavo praėjęs laikotarpis.

„Pabaigos pradžia“ – pasak LR Seimo nario, dalyvavusio šventėje, kuriam buvo lemta prisidėti prie kurtos ano laikotarpio strategijos ir matyti įgyvendinimo vaisius, „čia jokios pabaigos negali būti. Nieks neatims įgytos patirties, nesumenkins padarytų darbų, pasiektų rezultatų, kurie akivaizdūs kiekvienoje aktyvesnėje bendruomenėje, seniūnijoje“.

V.Stundys linkėjo nesitenkinti tuo, kas pasiekta, bet telktis ir siekti naujų siekių.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.75 spalio 6 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra