Labai gera ant dūšios…

0
125

Spalio 1 d., vyko socialinė akcija „ŽvejOK“. Šios akcijos tikslas – supažindinti globojamus vaikus su atsakingu laisvalaikio leidimo būdu – mėgėjiška žūkle ir kartu su profesionalais išmokti žvejybos paslapčių.

Globojamiems vaikams, norintiems pažvejoti trūksta ne tik žvejybos įrankių, pašarų, bet ir tėviško patarimo apie mėgėjišką žūklę, jos būdus, priemones, procesą, žuvų rūšis, vandens telkinius, gamtosaugines problemas, tausojančią žvejybą ir kitus paprasčiausius dalykus, kuriuos jaunajam žvejui reikia žinoti prie upės ar ežero.

Šiais metais akcijoje buvo pakviesti dalyvauti pabėgėlių centre Rukloje gyvenantys pabėgėlių vaikai bei romų tautybės vaikučiai iš Vilniaus.

Vaikus žvejybinių paslapčių mokė: TV laidų vedėjai Žilvinas Žitkus („24 valandos“), Domininkas Ramonas („KK2“), Algirdas Vilius („Apie žūklę“) ir Paulius Korsakas („Viename gale kablys“), žvejai mėgėjai – profesionalai Sigitas Lukšta ir Janas Prialgauskas bei krepšininkai Robertas Javtokas ir Kęstutis Šeštokas.

Į socialinę akciją „ŽvejOK“ Arvydų tvenkiniuose, Nemenčinės rajone, Sigitas Lukšta nusivežė keturis Molėtų savarankišku namų auklėtinius.

„Galiu tik pasigirti, kad molėtiškiai geriausi žvejai. Jie iškovojo I, III ir IV vietas“, – džiaugėsi Sigitas.

Plačiau apie tai Nr.75 spalio 7 d. laikraštyje