Home Aktualijos Literatūriniai susitikimai Inturkėje ir Molėtuose

Literatūriniai susitikimai Inturkėje ir Molėtuose

0

Balandžio 8 dieną Inturkės pagrindinėje mokykloje ir Molėtų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje su skaitytojais susitiko kultūros gyvenimo žurnalo „Naujoji Romuva” bei „Pašvaistė” leidėjai, autoriai bei herojai. Susitikimuose dalyvavo žurnalo vyr. redaktorius, filosofas dr. Andrius Konickis, poetai Vainius Bakas ir Rita Makselytė, poetas, kultūros darbuotojas Juozas Vitkauskas, o Molėtuose prie svečių prisijungė ir astronomas Gunaras Kakaras.

Abejuose susitikimuose vyko šiltas ir nuoširdus pokalbis apie literatūrą, kūrybą ir kūrėjus. Pasak žurnalo vyr. redaktoriaus Andriaus Konickio,  „Naujoji Romuva“ yra ne tik žurnalas, bet ir kultūros gyvenimo klubas, kuriame dalyvauja įvairių meno sričių kūrėjai.

Susitikime dalyvavęs astrologas Gunaras Kakaras yra daugelio žurnalų „Naujoji Romuva“ poezijos skaitymų Lietuvos etnokosmologijos muziejuje globėjas, o naujausiame žurnalo numeryje rubrikoje „Asmenybių galerija“ publikuojamas Juozo Algimanto Krikštopaičio straipsnis „Žmogus, įkūnijęs didžiąją savo svajonę“ apie astrologą Gunarą Kakarą.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.27 balandžio 15 d. laikraštyje

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

112

Aktualijos

Atostogos

Augintinis

Auto

Būstas