Ministrė vizito Molėtuose metu planuotą darbotvarkę įvykdė

0
64

Ne dažnai kaimiškus rajonus lanko ministrai, todėl, kai buvo paskelbta, kad LR Seimo nario Petro Čimbaro iniciatyva su darbo vizitu Molėtų rajono savivaldybėje viešės Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė buvo tam ruošiamasi. Susitikimui ruošėsi savivaldybės vadovai, specialistai dirbantys socialinės, vaikų teisių, NVO baruose triūsiantieji.

Ministrė atvyko vėluodama bemaž valandą. Ji susitiko kabinete su meru Stasiu Žviniu, vicemeru Mindaugu Kildišiumi, savivaldybės administracijos direktoriumi Sauliu Jauneika, jo pavaduotoju Karoliu Balčiūnu ir kitais, išklausė merą, atviro pakalbio metu aptarė socialinės globos pertvarkos, bendradarbiavimo su nevyriausybiniu sektoriumi, neįgaliųjų socialinės integracijos bei kitus socialinės srities klausimus. Visais klausimais vyko nuoširdi diskusija.

Diskusija užtruko netrumpai, tačiau ministrė neskubėjo palikti Molėtus. Kaip buvo numatyta viešnagės darbotvarkėje, ministrė apsilankė Molėtų socialinės paramos centre, susitiko su centro darbuotojomis, diskutavo su darbuotojais, išklausė jų išsakytus rūpimus klausimus, padėkojo darbuotojams už atsidavusią ir prasmingą jų veiklą.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.38 gegužės 26 d. laikraštyje