Home Aktualijos Molėtų parapijos bažnyčioje tradicija tęsiama

Molėtų parapijos bažnyčioje tradicija tęsiama

0

Praeitą sekmadienį Molėtų Šv.Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje po Švč.Mergelės Marijos Vardo atlaidų, kuriuose Šv.Mišių aukai vadovavo  kun. Mozė Mitkevičius, sakralinės muzikos mėgėjai vėl galėjo džiaugtis duotu startu sakralinės muzikos festivaliui “Šlovinkime Viešpatį stygomis ir dūdomis” .

Po Molėtų bažnyčios skliautais vėl didingai tądien skambo sakralinės muzikos festivalio ,,Šlovinkime Viešpatį stygomis ir dūdomis“ atidaryme dalyvavusiųjų balsai ir muzika.

Rugsėjo 13-ąją Molėtų Šv.apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia jau 14-ąjį kartą atvėrė duris sakralinei muzikai. Festivalio atidarymo proga molėtiškiai ir miestelio svečiai turėjo galimybę pasiklausyti Lietuvos nacionalinės filharmonijos Čiurlionio kvarteto, baritono Dainiaus Puišio bei soprano Astos Krikščiūnaitės. Koncertą vedė, bei poezijos eilėmis papuošė aktorė Gražina Urbonaitė.

Šios muzikos gerbėjų dar laukia ne vienas malonus susitikimas su pažystamais ir mažiau pažystamais atlikėjais, kurių koncertai Molėtų bažnyčioje padovanos dar ne vieną malonią akimirką

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra