Home Aktualijos Molėtų rajono savivaldybės garbės pilietis

Molėtų rajono savivaldybės garbės pilietis

0

Kviečiame siūlyti kandidatus Molėtų rajono savivaldybės garbės piliečio vardui suteikti

Visuomet džiaugiamės aktyviais, veikliais, savo kraštą mylinčiais ir jį garsinančiais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, molėtiškiais ar užsieniečiais ir nuoširdžiai džiaugiamės jų turėdami. Stengiamės, kad kiekvieno Molėtų krašto žmogaus teisingą elgesį įprasminantis darbas ar svarus indėlis, kuriant Molėtų rajono gyventojų kultūrinę, ekonominę, socialinę bei dvasinę gerovę, neliktų nepastebėtas ar neįvertintas. Todėl ir šiemet, kaip ir praėjusiais metais, maloniai kviečiame siūlyti kandidatus šiam vardui suteikti.

Molėtų rajono savivaldybės garbės piliečio vardas Savivaldybės tarybos sprendimu suteikiamas (per metus ne daugiau kaip vienam asmeniui) Lietuvos Respublikos piliečiams ir užsieniečiams už aktyvų Molėtų savivaldybės garsinimą Lietuvoje ir užsienyje savo darbais ir veikla meno, mokslo, švietimo, kultūros, sporto, ekonomikos, politikos, visuomeninėje ar kitose srityse, už itin svarų indėlį kuriant Molėtų rajono gyventojų kultūrinę, ekonominę, socialinę bei dvasinę gerovę, už nuopelnus Lietuvos Respublikos ar pasaulio bendrijos labui – iš Molėtų rajono savivaldybės teritorijos kilusiems asmenims.

Kovo 11-osios – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga rengiamame viešame renginyje bus puiki proga pagerbti žmogų, daug nuveikusį visam Molėtų kraštui. Molėtų rajono savivaldybės garbės piliečiui iškilmingai įteikiamas medalis ir šio medalio pažymėjimas, vardinė juosta, apdovanotasis pasirašo Garbės piliečių knygoje, jo nuotrauka ir nuopelnai eksponuojami Molėtų rajono garbės piliečių galerijoje.

Teisę teikti kandidatus Molėtų rajono savivaldybės garbės piliečio vardui suteikti turi Molėtų rajono savivaldybės tarybos nariai, Savivaldybės administracijos direktorius, Molėtų rajono įstaigų ir organizacijų, bendruomenių, veikiančių kultūros, meno, mokslo, sporto ar kitose srityse, vadovai.

Siūlant suteikti asmeniui piliečio vardą, prašome iki š. m. vasario 10 d. Savivaldybės tarybos vardu pateikti prašymą ir kandidato anketą. Dokumentų formas galima gauti Savivaldybės priimamajame arba rasti čia

Jūsų pasiūlymai bus paskelbti spaudoje ir Savivaldybės tinklapyje. Sprendimas dėl Molėtų rajono savivaldybės piliečio garbės vardo suteikimo priimamas Savivaldybės tarybos posėdyje dalyvaujančių Tarybos narių balsų dauguma.

Prašome būti aktyviais ir iš anksto dėkojame už pilietiškumą.

Savivaldybės meras Stasys Žvinys

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

IT