Home Aktualijos Molėtų vardą pasaulyje garsinantiems molėtiškiams sėkmingi startai Estijoje

Molėtų vardą pasaulyje garsinantiems molėtiškiams sėkmingi startai Estijoje

0

Kas ir kaip gali išgarsinti Molėtų vardą, jo žmones ir kraštą? Tikriausiai nieks iki šių metų negalėjo pasakyti. Gal būt buvo galima spėlioti, tačiau jau dabar drąsiai galima teigti, kad – sportininkai. Kai pavasarį Austėja Šironaitė savo grupėje tapo Pasaulio čempione
Estijoje vykusiose IFAA varžybose (šaudymo iš lanko) atrodė, kad jauną sportininkę lydėjo sportinė fortūna. Ta pati sportinė fortūna, irgi Estijoje, lydėjo vykusiose Pasaulio spiningavimo iš valčių čempionate, kai Lietuvos komanda iškovojo čempiono vardą. Jos sudėtyje buvo ir du molėtiškiai Sigitas Lukšta bei Gintautas Šiukščius.

Praeitą ketvirtadienį, spalio 1-ąją, Mindūnų žvejybos muziejuje esanti žvejybos pasiekimų (kaip sporte) paroda pasipildė  ką tik iškovotais laurais.

Tądien molėtiškius žvejus – Sigitą Lukštą ir Gintautą Šiukščių su įspūdingu laimėjimu sveikino Molėtų rajono meras Stasys Žvinys, Mindūnų seniūnė Virginija Salapėtienė, muziejaus šeimininkė Alfreda Petrauskienė, kuriems ir buvo perduotos iškovotos taurės.

Nors mūsų žvejai nesigyrė, tačiau jie prie Lietuvos pergalės Estijoje vykusiame spiningavimo iš valčių čempionate prisidėjo bene svariausiai. Be jų šiame čempionate Lietuvai dar atstovavo spiningautojai iš Klaipėdos ir Vilniaus.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.75 spalio 6 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra