Muzikos vakaras

0
93

”Muzika man tikrai nerūpėjo tol, kol atėjo laikas patikti. Buvau žvairas, vienas akinių stiklas nepermatomas… Na kas į mane tokį galėjo žiūrėti? Supratau, kad muzikuodamas galiu tapti įdomus. Bitlų laikai… Atrodė viskas paprasta: paimi gitarą, groji, merginos alpsta… Ilgi plaukai, platėjančios kelnės… Vieną dieną supratau, kad muzika skirta ne tik šokiams ir mergičkoms kabinti.

Vytautas Kernagis”

Gruodžio 11 dieną Molėtų gimnazijos mokinių taryba organizavo renginį ”Muzikos vakaras 2015″, į kurį įėjimą buvo mokamas, o surinkti pinigai buvo skirti sunkiai sergančiai bendruomenės narei. Renginį pradėję vedėjai Mykolas ir Urtė pirmuosius į sceną dainuoti pakvietė naujai susikūrusią grupę ”MAD PI”, vėliau – jauniausias tarybos nares Luknę ir Simoną. Susirinkusius sužavėjo talentų vakaro nugalėtojas akordeonistas Lukas. Abejingų nepaliko Medos ir Karolio daina. Džiugu, kad gimnazijos renginius prisimena ir jau baigę mokiniai – Giedrė. Po jos pasirodė ir mūsų mokyklos renginių nuolatinė dalyvė, nuostabaus balso savininkė Iveta. Gimnazijos mokinių taryba susirinkusius „Muzikos vakaro“ dalyvius bei žiūrovus pertraukose tarp muzikinių numerių kvietė pažaisti įvairius žaidimus.

Šis muzikinis vakaras tampa vis populiaresnis ne vien Molėtų gimnazijoje. Šiais metais jame dalyvavo ir mūsų draugais iš Utenos – grupė “Sweet souls”.

Vakaro pabaigoje padėkota renginio rėmėjams: Valentinui Stundžiui, M.Reišio In.Įm., Molėtų rajono vartotojų kooperatyvui, renginio garsistui Tautvydui. Šį muzikos vakarą vainikavo molėtiškių grupė ”Untaktu”.

Akvilė Zajančkauskaitė, IId