Home Aktualijos Naujas gyvenimo kelio etapas…

Naujas gyvenimo kelio etapas…

0

Turbūt ne vienas gimnazistas nuo rugsėjo 1-osios pasigenda anglų kalbos mokytojos Angelės Jakštienės. Ši mokytoja gimnazijoje dirbo 27 metus, pedagoginis stažas 48 metai. Kaip sakė mokiniai, mokytoja ekspertė, aktyvi ji buvo visur ir visada. O tai puikiai įrodo inicijuojami įvairūs seminarai, konferencijos, renginiai, darbas su vaikais, jų įtraukimas į daugelį užsiėmimų bei skatinimas veikti.

Paskutinę vasaros dieną – rugpjūčio 31-ąją, su mokytoja atsisveikino Molėtų gimnazijos bendruomenė. Direktorė Rima Guobienė sakė: „Ypatingą žmogų sunku surasti, sunku su juo atsisveikinti, neįmanoma pamiršti. Toks ypatingas žmogus esate Jūs. Žmogus, keliantis sau aukštus reikalavimus, taip pat reiklus ir kitiems, atsakingas, vis kas kart savo galimybių ribą plėsdamas ir tai įrodantis, kad sugebate įveikti iššūkius“.

Jakstiene

Angelei Jakštienei buvo įteikta Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjos padėka – už ilgametį  sąžiningą, rezultatyvų ir  kūrybingą pedagoginį darbą, aktyvią metodinę veiklą skleidžiant gerąją patirtį, pasiekimus ugdant gabius mokinius. Gimnazijos direktorės padėka – už ilgametį kūrybišką pedagoginį darbą, aktyvią metodinę veiklą, novatoriškumą, iniciatyvumą, švietėjišką veiklą, bendruomeniškumą, kultūrinių vertybių ir gimnazijos tradicijų puoselėjimą, gabių mokinių kūrybiškumo ugdymą.

Atsisveikindama su mokytoja R.Guobienė palinkėjo: „Gyvenimas – tai lyg seniai pramintas takas, kurį kiekvienas gali pasukti nauja linkme. Ar nauja kryptis bus sėkminga, priklauso nuo nusiteikimo, tikėjimo tuo ką darai. Pasiektas tikslas – tai lyg naujas senas gyvenimas, suprastas ir galimai patobulintas. Sėkmės naujame gyvenimo kelio etape…“

Mokytoja gimnazijoje nebedirbs, bet mokyti visus norinčius anglų kalbos neatsisako. Paprašėme A.Jakštienės pasidalinti mintimis apie mokyklą, darbą, jaunimą, ateities planus.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.69 rugsėjo 15 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra