Home Aktualijos Naujos galimybės sportuojantiems

Naujos galimybės sportuojantiems

0

Ne vieno susitikimo metu buvo rajono valdžiai žeriami priekaištai, kad rajone išskirtines sąlygas turi sportininkai, mėgstantys krepšinį, o „už borto“ lieka kitas sporto šakas pasirinkusieji.

Valdžios vyrai, rajono tarybos palaiminimu, ėmėsi darbų ir atnaujino dvi sporto erdves. Jų perdavimas naudojimui vyko rugsėjo 10 dieną.

Pradžioje iškilmės vyko Molėtų progimnazijoje, kur buvo atidaryta universali imtynių salė. Joje galės treniruotis sambo, dziudo, karate, bushido sporto šakų atstovai. Čia įvairias veiklas galės rengti ir patalpų šeimininkai – Molėtų progimnazijos bendruomenė: organizuoti gimnastikos, aerobikos bei kitus šiuolaikinius kūno kultūros užsiėmimus. Šiuolaikiškai įrengtoje salėje patiestas ir 100 kvadratinių metrų dydžio specialus imtynių kilimas.

Tądien duris atvėrė ir antroji sporto bazė – tai pilnai atnaujinta sporto salė Molėtų miesto, Statybininkų gatvėje. Atnaujinimas pastebimas jau iš išorės – renovuotos, apšiltintos sienos, sudarytos galimybės ir neįgaliesiems patekti į salę, pertvarkytos pagalbinės – persirengimui ir prausimuisi skirtos, patalpos. Puikioje sporto salėje bus galima rengti krepšinio, rankinio, mažojo futbolo, tinklinio, teniso ir kitų sporto šakų pratybas ar varžybas bei kitus renginius.

Sėkmingai sportuoti kvietė Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius, stipriausias planetoje žmogus Žydrūnas Savickas…

Plačiau apie tai skaitykite Nr.69 rugsėjo 15 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra