Home Aktualijos Nieko paguodžiančio ūkininkai neišgirdo…

Nieko paguodžiančio ūkininkai neišgirdo…

0

Nors kai kas tiki, kad pirmadienis ne pati geriausia diena susitikimams, sprendimų priėmimui, tačiau kaip tik pirmadienį, lapkričio šeštąją Molėtų rajono savivaldybėje lankėsi žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ir jos pavaduotojas Gintas Saulius Cironka.

Pagal ministrės apsilankymo rajone darbotvarkę – po susitikimo su Seimo nariu Petru Čimbaru, Molėtų rajono savivaldybės administracijos atstovu, Žemės ūkio skyriaus vyr. specialiste, pavaduojančia skyriaus vedėją, Ramute Vasaravičiene, darbotvarkėje buvo numatytas ir susitikimas su Molėtų rajono gyventojais, rajono ūkininkais, kažkiek laiko skirti pabendravimui su vietos žiniasklaida bei apsilankyti Giedraičių seniūnijos Šiupienių kaime ūkininko Danieliaus Gražio pienininkystės ūkyje.

Beje, negalintiems dalyvauti susitikime, bet turintiems klausimų žemės ūkio ministrei, klausimus raštu galėjo pateikti Seimo nario padėjėjai Vilmai Petrošienei iki susitikimo dienos.

Į susitikimą, kuris vyko Molėtų rajono savivaldybės posėdžių salėje  lapkričio šeštąją, susirinko ne itin daug ūkininkaujančių. Susitikime dalyvavo tik viena Luokesos seniūnė. Be susitikimo organizatoriaus LRS nario P.Čimbaro, jame dalyvavo NŽT Molėtų skyriaus vedėja V.Vilūnaitė, Molėtų savivaldybės mero pavaduotojas M.Kildišius, administracijos direktorius S.Jauneika, savivaldybės administracijos specialistai ir žinoma – patys žingeidžiausi Molėtų rajono gyventojai bei ūkininkai.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.86 lapkričio 13 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra