Home Aktualijos „Nuotykiams stebuklų šalyje“ plojo ne tik vaikai

„Nuotykiams stebuklų šalyje“ plojo ne tik vaikai

0

Labai dažnai girdime, kad su vaikais kartu mažai būna seneliai, tėveliai ir kiti suaugusieji, kad renginius irgi kartu retokai lanko vaikai ir vyresnieji. Ištaisyti šią „klaidą“, artėjant didžiosioms metų šventėms, suteikė galimybę Molėtų kultūros centras molėtiškiams ir miesto svečiams padovanojęs Kalėdinį spektaklį „Nuotykiai Stebuklų šalyje“.

Iš viso buvo dvi progos apsilankyti jame. Pirmoji proga – gruodžio 18-ąją.

Su dideliu dėmesiu gausiai susirinkusieji į Molėtų kultūros namus stebėjo, kaip jaunieji atlikėjai scenoje kūrė Kalėdinį stebuklą, kuriame buvo ir besmegeniai, ir pingvinai, Alisa iš veidrodžių šalies, snaigės, princesės, elniukai, ežiukų ir miško eglių šeimyna, nykštukai, jo didenybė ypač vaikų laukiamas dosnus Kalėdų senelis. Ir žinoma – nepakartojama Kalėdų bobutė, kuri vis kvietė susirinkusius „įsigyventi“ į pasaką, įsijungti į šventinę atmosferą, tyvuliavusią tądien.

Atėjusius į spektaklį džiugino, kad šią pasaką ne „kažkas“ atvežė iš miesto, bet kūrė kasdien šalia mūsų bėgiojantys vaikai, vadovaujami išradingų vadovų.

Visi pakalbintieji nesigailėjo laiką praleidę su vaikais jaukioje pasakoje ir apgailestavo tik, kad niekur nebuvo paminėti personažus kūrę vaikai,  ir jų vadovai, kurie negailėdami laiko sukūrė gražią šventę ne tik vaikams.

J.Bareikis

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

112

Aktualijos

Atostogos

Augintinis

Auto

Būstas