Home 112 Nusikaltimai, nelaimės

Nusikaltimai, nelaimės

0

Pasitelkus pasieniečių sraigtasparnį, Molėtų rajono policijos pareigūnai aptiko miške pasiklydusią senolę. Rugsėjo 29 d., apie 19.50 val., Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad Mieliūnų kaime (Molėtų r.), apie 12 val. iš namų išėjo grybauti 95-erių metų senolė ir iki šiol negrįžta. Apie įvykį pranešė moters sesuo, kuri informavo pareigūnus, kad senyvo amžiaus moteris yra ieškoma jau nuo 15 val., tačiau niekas jos neranda. Policijos pareigūnai kreipėsi pagalbos į Valstybės sienos apsaugos tarnybą. Pasitelkę pasieniečių sraigtasparnį, Molėtų rajono policijos Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjas Osvaldas Stripeikis ir Kelių policijos poskyrio specialistas Giedrius Mateika, senutę rado miške, pelkingoje vietoje. Moteris perduota Greitosios medicinos pagalbos medikams.

Pavogė maisto produktus. Rugsėjo 29 d., apie 15.00 val., pastebėta, kad iš sodybos, esančios Molėtų r. sav., Videniškių sen., pavogti maisto produktai. Nuostolis – 73 eurai.

Naudojo fizinį smurtą. Rugsėjo 24 d., apie 12.30 val., namuose, esančiuose Molėtuose, Liepų g., konflikto metu vyras, gimęs 1956 m., naudojo fizinį smurtą prieš moterį, gimusią 1961 m. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Sugadinta tvora. Rugsėjo 4 d., apie 8 val., pastebėta, kad sodyboje, esančios Molėtų r. sav., Mindūnų sen., sugadinta 101,5 m sodybos teritoriją juosiančios metalinės tvoros. Nuostolis – 1 000 eurų.

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra