Home Aktualijos Paminėjome Angelų sargų – dieną

Paminėjome Angelų sargų – dieną

0

Spalio 3-ąją dieną, Angelų Sargų – Policijos dienos šventės proga, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai rinkosi į Molėtų šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią, kur 9 val. buvo aukojamos šv. Mišios. Šv. Mišias už policijos darbuotojus, dirbančius, išėjusius į užtarnautą poilsį bei iškeliavusius Anapilin, aukojo Molėtų šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios klebonas dekanas, monsinjoras Kęstutis Kazlauskas.

Po šv. Mišių policijos pareigūnai susirinko Molėtų rajono policijos komisariato salėje iškilmingai paminėta Policijos – Angelų sargų – diena.

Sveikinimo žodį susirinkusiems policininkams už atsakingą darbą ir pasiektus veiklos rezultatus, palinkėjo kuo didžiausios sėkmės, ryžto, teisingų sprendimų bei visokeriopos gerovės Molėtų rajono policijos komisariato viršininkas Algis Masevičius.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko įsakymu „Dėl Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato geriausių darbuotojų rinkimų organizavimo“, bei atsižvelgdamas į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir jo struktūrinių padalinių geriausių darbuotojų rinkimo komisijų siūlymus vardines dovanas – suvenyrus iš stiklo…

Plačiau apie tai Nr.75 spalio 7 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra