Home Aktualijos „Per žydinčią Aukštaitiją“

„Per žydinčią Aukštaitiją“

0

Lietuvai pagražinti draugija birželio 15–19 dienomis rengė dviratininkų žygį „Per žydinčią Aukštaitiją“. Renginys buvo skiriamas artėjančiam Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui bei Lietuvai pagražinti draugijos įsteigimo 95-mečiui paminėti.

Dviratininkai kelionę pradėjo birželio 15 dieną Panevėžyje nuo Šv.Petro ir Povilo bažnyčios prieigų. Po to, dviratininkai vyko į Vabalninką, vėliau lankėsi Biržuose, pavakary jau buvo Kupiškyje. Jie L.Stuokos-Gucevičiaus aikštėje, susitiko su visuomene ir paminėjo artėjantį Lietuvos valstybingumo jubiliejų.

Penktadienio popietę, kai sinoptikai žadėjo ne pačią geriausią keliaujantiems žygio dalyviams prognozę, į Molėtus užsuko, Lietuvai pagražinti draugijos žygeiviai. Malonu buvo susitikti su šios draugijos pirmininku Juozu Dingeliu, kuris, kaip suprato susirinkusieji iš jo kalbos, yra didelis Lietuvos patriotas.

Žygeivius, su pačiu Lietuvai pagražinti draugijos valdybos pirmininku   Juozu Dingeliu Molėtuose sutiko ne tik vicemeras Mindaugas Kildišius, bet ir….

Plačiau apie tai skaitykite Nr.46 birželio 21 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra