Pirmoji socialinė akcija

0
65

Artėjant gruodžio 19-ąjai (šeštadieniui) krepšinio mylėtojai Molėtuose per vietos krepšinio klubo „Ežerūno-Kario“ ir „Palangos“ rungtynes buvo kviečiami dalyvauti įvyksiančioje pirmoje socialinėje akcijoje „Žaislų lietus“ NKL pirmenybėse.
Visi žiūrovai buvo kviečiami į Molėtų sporto areną atsinešti po pliušinį žaislą, kurie per ilgąją pertrauką skries į aikštę sukurdami „Žaislų lietų“, o surinkti žaislai bus skirti Kijėlių kaimo (Molėtų raj.) specialaus ugdymo centrui.

Gruodžio 19 dienos rungtynių ilgosios pertraukos metu įvyko pirmoji “Žaislų lietaus” akcija NKL pirmenybėse Molėtuose.

Pasak Molėtų klubo prezidento Ruslano Kozlovskio, „Pirmas blynas kiek prisvilo su organizuotumu, tačiau arenoje susirinkę sirgaliai Kijėlių ugdymo centrui padovanojo 51 žaislą. Tikimės, kad mūsų pėdomis kitais metais paseks ir kitos Nacionalinės krepšinio lygos komandos“.

Jis tarė nuoširdų „Ačiū už Jūsų gerumą“!

Antradienį ežerūniečiai su klubo prezidentu Ruslanu Kozlovskiu vyks į Kijėlių ugdymo centrą. Žadama, jog bus padovanota žymiai daugiau žaislų, suaukotų kitais “Ežerūno-Kario” komandos būdais bei saldžių dovanėlių.

Šį žaislą atnešė sirgalius vardu Augustinas, tai buvo didžiausias žaislas atskriejęs į Molėtų areną. Norime šį faną apdovanoti saldžia “Ežerūno-Kario” dovana. ?

Ruošiant straipsnį pasinaudota „ezerunas lt.“ informacija ir nuotraukomis