Home Aktualijos Ramūnas Karbauskis apie klastingą tautos priešą ir blaivybės viziją

Ramūnas Karbauskis apie klastingą tautos priešą ir blaivybės viziją

0

Ambicingai nusiteikusi Molėtų rajono jaunimo reikalų taryba ir jos nariai vieną iš savo veiklos krypčių numatė kovą prieš gyvenimo negeroves, kurios dar gajos ir tarp jaunimo – tai alkoholizmas, rūkymas.

Negerovių yra ir daugiau, tačiau šios – bene dažniausiai pasitaikančios ir labiausiai matomos bei gana smarkiai įtakojančios, ypač jaunus žmones.

Karbauskis

Kažkas yra pasakęs, jog didelio mokslo (ir pastangų) nereikia įklimpti į šių negerovių liūną – daug sunkiau iš jų ištrūkti.

Sveikintinas jaunimo reikalų tarybos, vadovaujamos vicemero Mindaugo Kildišiaus iniciatyvos, siekiai, kad bent Molėtų kraštas (jo jaunimas) taptų kuo blaivesnis, mokėtų ir be alkoholio prasmingai leisti laisvalaikį, rasti naujų veikų, kurios įvairintų ne tik jų, bet ir visų, ypač jaunimo gyvenimą.

Vasario 25 dieną Molėtų rajono viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyko Molėtų rajono jaunimo susitikimas su verslininku, politiku, visuomenės veikėju, įvairių vaikų ir jaunimo švietimo projektų iniciatoriumi ir mecenatu Ramūnu Karbauskiu. Į susitikimą buvo kviestas Molėtų rajono jaunimas.

Plačiau apie tai Nr.16 kovo 1 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra