Siekiant geresnių darbo rezultatų – Molėtų bibliotekininkų atestacija

0
116

Kažkas yra pasakęs, kad „biblioteka – langas į žinių ir žinojimo pasaulį, o dabar dar dažnai priduriama, kad bibliotekos kaimuose – tai bene vienintelis išlikęs kultūros židinėlis, kurio veikla priklauso nuo jose dirbančių bibliotekų šeimininkių. Ne paslaptis, kad joms tenka ne tik rūpintis knygomis, skaitytojais, bet ir būti psichologais, pokalbių dalyvėmis, informacinių technologijų žinovėmis ir dar daug kuo.

Ar atėjęs lankytojas liks patenkintas paslauga, ar gaus tai, ko norėjo, nemaža dalimi priklauso ir nuo bibliotekininkių kompetencijos.

Molėtų viešoji biblioteka pastoviai rūpinasi savo darbuotojų kompetencijomis, organizuoja arba sudaro galimybes bibliotekininkėms dalyvauti daugelyje mokymų, išvykų ne tik pas Lietuvos koleges, bet ir užsienyje.

Kaip ir kuo gyvena Molėtų krašto bibliotekininkės sutiko pasidalinti mintimis Molėtų viešosios bibliotekos direktorė Virginija Raišienė.

Pasak jos Molėtų bibliotekininkių kolektyvas deda daug pastangų, dalyvauja mokymuose, rengia įvairius renginius, kad žengtų koja kojon su laikmečio iššūkiais.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.77 spalio 13 d. laikraštyje