Home Aktualijos Sigitas Lukšta: „Jaučiamės ne tik pagerbti ar pastebėti, jau net ir pakylėti“

Sigitas Lukšta: „Jaučiamės ne tik pagerbti ar pastebėti, jau net ir pakylėti“

0

Pirmadienis, spalio 3 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo XXXI olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire medalius iškovojusius Lietuvos sportininkus ir jų trenerius bei įteikė padėkas daugiau kaip 200 prizines vietas pasaulio ir Europos čempionatuose laimėjusiems atletams.

Pasak Prezidentės, kai didžiausiuose pasaulio sporto renginiuose skamba Lietuvos vardas, visa šalis jaučia nepaprastą pasididžiavimą ir dėkingumą

„Mūsų šalies sportininkų finaliniai startai – didžiojo sporto viršūnės. Akimirkos, kurios suvienija žmones, puošia mūsų gyvenimą. Jame visada reikia herojų, ir šiais laikais jais dažnai tampa sportininkai“, – sakė šalies vadovė.

Prezidentės teigimu, dideli laimėjimai įkvepia ir įpareigoja nesustoti ir kovoti dėl dar geresnių rezultatų. Valstybės vadovė pabrėžė, kad sportininkų pergalės – kartu tai įpareigojimas ir visuomenei, ir valstybei, kad sportuoti būtų sudarytos tinkamos, visiems ir visur lygios sąlygos.

Šiame įspūdingame renginyje dalyvavo ir du molėtiškiai: Sigitas Lukšta ir Gintautas Šiukščius. Savo įspūdžiais paprašėme pasidalinti Sigitą. „Tikrai įspūdingas renginys. Padėka buvo pareikšta visai spiningautojų komandai, kuri pernai Pasaulio čempionate užėmė I vietą, o mes su Gintu, asmeninėje įskaitoje, užėmėme III vietą.

Plačiau apie tai Nr.75 spalio 7 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra