Home Aktualijos Sulaukė 100 metų

Sulaukė 100 metų

0

Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys kovo 3 d. pasveikino garbingos 100 metų sukakties sulaukusią rajono gyventoją – Dubingių miestelyje gyvenančią Janiną Giedrienę.

„Sulaukti šimto metų lemta ne kiekvienam. Priimkite pačius nuoširdžiausius mūsų sveikinimus garbingo Jubiliejaus proga. Būkite sveika, energinga ir stipri,“ – linkėjo meras Stasys Žvinys ir užrišo senolei Janinai jubiliejinę juostą. Drauge su meru šimtametę pasveikinti atvyko ir Savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaitė Grybauskienė, Dubingių seniūnijos seniūnas Kęstutis Kaminskas. Svečiai jubiliatei dovanojo gėles, linkėjo stiprios sveikatos ir toliau spinduliuoti išmintimi savo vaikams ir anūkams.

Šimtametė Janina visiems svečiams nuoširdžiai dėkojo už jai parodytą pagarbą ir dėmesį bei pakvietė drauge išgerti arbatos.

Janina gimė Vilniuje. Vėliau su tėvais persikėlė gyventi į Ciūniškių kaimą. Dubingių mokykloje baigė 4 klases. Buvo ištekėjusi du kartus. Išaugino keturis vaikus. Janina visą gyvenimą buvo namų šeimininkė, dirbo visus ūkio darbus. Daug metų giedojo bažnyčios chore.

Senolė iki šiol gyvena aktyvų gyvenimą. Vasarą pluša darže, uogauja, grybauja. Žiemą mezga. Pasak dukros, Janinos ilgaamžiškumo receptas – aktyvus gyvenimo būdas.

Violeta Žalalienė

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra