Sunki pergalė iškovota!

0
100

Vasario 8 d. vyko paskutinis Lietuvos rankinio vyrų I lygos čempionato reguliariojo sezono turas, po jo paaiškėjo visos atkrintamųjų varžybų aštunfinalio poros. Molėtų vyrų rankinio komanda “SK Molėtai” savo paskutines rungtynės žaidė Alytuje, kur susitiko su vietos Alytaus SRC – Almeida /Stronglasas ekipa.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkų atakomis, tik gera “SK Molėtai” vyrų komandos gynyba neleido varžovams įsiveržti į priekį. Tuo tarpu puolime molėtiškiai pirmąjį įvartį pelnė tik trečiąją žaidimo minutę. Žaidimas vyko taškas į tašką beveik visą pirmąjį kėlinį, tik dvidešimtąją kėlinio minutę “SK Molėtai” ekipai pavyko įsiveržti į priekį trim įvarčiais (12:9).

Bet per likusį laiką išsaugoti ar dar padidinti savo pranašumo neleido nekokybiškas molėtiškių žaidimas puolime. Reikia pažymėti, kad tose rungtynėse ypač nesisekė “SK Molėtai” rankininkams užbaigti atakas, kamuoliai labai dažnai skriedavo šalia vartų arba tiesiai į vartininką. Tuo tarpu varžovai tuo pasinaudojo ir iki kėlinio pabaigos sumažino atsilikimą iki minimumo 14:13. Antrajame kėlinyje ir toliau molėtiškiai nerado savo žaidimo, įpusėjus kėliniui varžovai jau pirmavo 21:18. Geras darbas gynyboje ir toliau buvo stiprioji Molėtų komandos pusė, puolime ir toliau kamuolys sunkiai “surasdavo” vartus. Labai dideliu pastangų dėka, besibaigiant kėliniui, vis tik pavyko išlyginti rezultatą (26:26). Sėkmingai apsiginus, paskutinėmis žaidimo sekundėmis, paskutinėje atakoje dar pavyko “uždirbti” septynių metrų baudinį. Kuri, jau po sirenos, realizavo komandos kapitonas Edgaras Leišis. Taip pavyko sėkmingai užbaigti šias psichologiškai sunkias rungtynes 27:26.

“SK Molėtai” vyrų komanda užsitikrino antrąją vietą pogrupyje ir teisę kovoti ketvirtfinalyje, aplenkus dvikovas aštunfinalyje, kurios vyks tik kovo 22 d.

Įvarčius pelnė: Arminas Dikas – 2, Mantas Šeškus – 2, Tomas Maciulevičius – 5,  Vilmantas Katinas – 4,  Martynas Lapinskas – 5, Lukas Berdiajevas – 2, Edgaras Leišis – 5, Jurgis Verikas – 1, Donatas Broga -1.

Treneris Stepas Šanteriovas