Bušido

Tarptautinis bušido turnyras Molėtuose

2004 metais buvo organizuotas pirmasis atrankinis bushido turnyras Molėtuose. O 2015 metais šis turnyras išaugo iki tarptautinio.

Vasario 21 dieną Molėtų sporto arenoje vyko Tarptautinis MMA kovos menų turnyras KNIGHT OF THE CAGE 5 – skirtas Molėtų sporto klubo „IGORAMAS“ penkerių  veiklos metų jubiliejui paminėti. Turnyro organizatoriai du sporto klubai iš skirtingų Lietuvos kampelių. Tai Molėtų sporto klubas „Igoramas“, prezidentė Lina Paliunienė ir „Plungės riteris“, prezidentas Marius Mažulis. Renginyje dalyvavo ne tik kovotojai iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir svečiai iš Latvijos ir Rusijos. Tą vakarą žiūrovai turėjo progą pamatyti 13 įspūdingų vakaro kovų, kurios vyko pagal MMA mėgėjų, MMA profesionalų, K-1 ir Grappling taisykles.

Renginį vedęs Ernestas Pliuška vakarą pradėjo žodžiais: „Labas vakaras visiems čia susirinkusiems. Sveiki dalyviai, organizatoriai, rėmėjai, svečiai. Sveika publika. Ką tik supratau, kad tikrai atsidūriau ne bet kur, o Molėtuose, nes jums visiems ką tik dainavo Molėtų menų mokyklos mokinės Dita Lilionytė, Meda Petrošiūtė ir Žiedūnė Dubnikovaitė. Ačiū jaunosioms dainininkėms. Be to, renginio garso operatorius Evaldas Kaminskas, na, o jus, gerbiama publika, linksmins POP muzikos grupė „Sirenos“. Dar reiktų paminėti, kad kovotojais renginio metu pasirūpins Molėtų greitosios medicinos pagalbos centro medikai ir suteiks medicininę pagalbą, jei prireiks“.

Šiame turnyre dalyvavo svečiai iš sporto klubų: „Sev Arch“ – Riga, Latvija, „Saldus“ – Latvija, „Kletka“- Kaliningradas, Rusija. Ir iš Lietuvos sporto klubų: „Vėjas“ ir „Plungės Riteris“ iš Plungė, „Team Legion“ – Kaunas, „Tauris“ – Tauragė, „Smauglys“ – Vilnius ir, žinoma, „Igoramas“ – Molėtai.

Tarptautinėms varžyboms teisėjavo: vyriausias teisėjas – Tadas „Lokys“  Rimkevičius, narvo teisėjas – Rimgaudas Kutkaitis, šoniniai teisėjai – Mažvydas Pieža, Viktor Tomaševič, Arūnas Vilius.

Plačiau apie tai skaitykite vasario 27 d. Nr. 15 laikraštyje