Tradicija pratęsta

0
122

Pavasaris, vaikystė, šeima – tai pats gražiausias darinys. Tikriausiai Lietuvoje ne atsitiktinai pavasarį, gegužę ir biržely švenčiamos kiekvienai darniai šeimai labai brangios šventės: gegužės pirmą sekmadienį Motinos diena, o pirmąjį birželio sekmadienį – tėvo diena.

Ir nors gegužės 15-ąją švenčiama Šeimos diena, kuri Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu minima nuo 1994 metų. JTO iniciatyvai pritaria ir Tarptautinė Kolpingo draugija.

Graži tradicija tęsiama Molėtų pradinėje mokykloje – pasitinkant šeimos dieną pakviesti savo šeimos narius: mamytes, tėvelius, seses ir brolius, senelius ir seneles į pradinukų paruoštą koncertą.

Gegužės 14 dienos popietę jaunatviškai atgijęs šurmuliavo Molėtų kultūros centras, į kurį rinkosi renginio dalyviai – pradinukai ir į kvietimą atsiliepę tėveliai, pažystami draugai. Salėje visus pasitiko linksmi, nerimstantys, labai tikri ir nuoširdūs Molėtų pradinės mokyklos mažieji aktoriai, dainininkai, šokėjai. Jie susirinkusiems padovanojo nuostabų renginį – pabūti kartu viena didele, linksma šeima ir paminėti tarptautinę šeimos dieną, sakydami: “Mums smagu, kai mes visi kartu”.

Pasitelkdami naująsias technologijas jaunieji atlikėjai ir jų vadovai buvo originaliai pristatomi multimedijos pagalba.

Susirinkusieji gausiais aplodismentais dėkojo ir tai, kad mokykloje vaikai veltui laiko neleido, kad padedami mokytojų, vadovų sugebėjo perprasti meno pasaulį, pamilti muziką, dainą, šokį.

remimo-fondas-250x250