Home Aktualijos VAIKŲ DŽIAUGSMUI

VAIKŲ DŽIAUGSMUI

0

Lapkričio 23 dieną pas vaikus svečiavosi Rašytojų klubo nariai. Susitikimą smagia dainele, pritariant gitaros ir lūpinės armonikėlės garsams, pradėjo aktorius Vaidas Lengvinas. Kadangi šie metai paskelbti tarmių metais, smagus žemaitis pakalbino mus ir savąja šnekta. Skambėjo lengvos tarsi pūkas melodijos: „…mano Meilė lengva kaip plaštakė…“ , „…ką galima suprast iš mylinčio žmogaus akių?..“  Pilna švelnumo nuskambėjo dainelė apie dukrelę (aktorius augina mažą dukrytę). Mūsų vaikams tai labai norima ir trokštama išgirsti, kad „smagu, kai gimsta maži vaikeliai“, kad tai tik „smagūs rūpestėliai“. V.Lengvinas yra išleidęs dainuojamosios poezijos autorinių dainų kompaktinę plokštelę.

Aktorė, rašytoja, šokėja Birutė Mar skaitė ištraukas iš savo knygų vaikams „Marija ir pūkelis“, „Gėlininkė“. Beje, pastaroji pateko į skaitomiausių knygų penketuką. Birutė Tokijuje studijavo tradicinį japonų šokį, o tai turėjo įtakos rašant vaikams knygą „Princesių sala“. Iš ten ir atkeliavo princesė Juki su savo „Ai“, kas reiškia, išvertus iš japonų kalbos, meilę.

Rašytojas Danielius Mušinskas skaitė ištraukas iš savo knygos „Dovilė ir džentelmenas“.

Linksmos, pamokančios istorijos patiko mažiesiems. Svečiai papildė mūsų biblioteką savo ir kolegų Leonardo Gutausko, Renatos Šerelytės, Jono Liniausko, Rimvydo Stankevičiaus knygomis.

remimo-fondas-250x250

Ona Purlienė, Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų socialinė pedagogė   

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra