Home Aktualijos Vaikų lūpomis kalba tiesa…

Vaikų lūpomis kalba tiesa…

0

Artėja šv.Valentino diena ir niekaip nesugalvojate kuo nustebinti savo antrąją puselę? Atminkite, kad net ir pati brangiausia dovana nesušildys taip, kaip gali sušildyti ryte paruošta kava su pieno putele, širdelės formos imbieriniai sausainiai ar… vaiko nupiešta širdelė… Tik vaikai gali į akis sakyti tai, apie ką tyli suaugusieji… Tėveliams dėl to kartais gėda ir nepatogu, tačiau praėjus tam tikram laikui – smagu prisiminti ir pasijuokti.

Visa tiesa apie Valentino dieną, meilę iš vaikų lopšelio – darželio „Vyturėlis“ „Kodėlčiukų“ grupės šešiamečių.

Kristupas: Nieko nesu girdėjęs apie tokią šventę ir širdelių neturiu. O meilė tai širdis. Aš mylių tetę, mamą, močiutę. Bet labiausiai tai močiutę. Ji ne tokia griežta. Kai aš nemiegu ji tik gražiai nusišypso. Mama tai griežta, liepia miegoti. Darželyje mylių draugą Dovydą ir kitus draugus. Dabar širdeles padovanosiu tėtei, mamai, puseseriai, žinoma, močiutei ir draugams.

Dovydas: Valentino diena pas mus buvo seniai, kai aš buvau mamos pilvelyje. Per Valentino dieną dovanoja gėles, puokštes gėles. Galima ir širdeles. Aš tai seniai padariau ir padovanojau mamai širdelę. Nu aš myliu mamą, o sesę Emiliją nelabai, nes ką aš pasiimu ji irgi nori. Dovanas dovanosiu kai užaugsiu. Dar turiu draugą Kristupą.

Benas: Nežinojau nieko apie tokią šventę ir niekas nedovanojo širdelių. Nors neprisimenu ar girdėjau, ar ne… apie meilės dieną. Aš labai mylių mamą ir tėtę, ir Dominyką, ir Justą, du mano brolius. Nors aš miegu vienas. Domas labai geras. Justas truputi geras, bet kai susitinka babą. Kai Justas mane erzina Domas apgina. Meilės dieną reikia nupirkti atviruką ar širdelę draugams, nors galima ir nupiešti. Jei spėsiu nueiti tai galėsiu nupirkti atviruką. Manęs mama nepažadina, tai pramiegu, bet darželin niekada nevėluojam.

Elija: Aš labai mėgstu švęsti gimtadienius ir Naujus metus. Apie Valentino dieną žinau. Visi dovanoja širdeles ir sveikina su Valentino diena. Apie šventę man pasakė tėveliai kai man buvo 5 metai. Gavau dovanų tada. Man tėveliai nupirko pagalvę širdelę ir lūpdažį su širdele. Aš galvoju mamai padovanoti vazeliną arba kompą širdelės formos. Labai mylių tėtį, mamą, sesę su močiute ir geriausius draugus.

Adas: Apie Valentino dieną nieko nežinau. Gal galima dovanoti gėles, kažkokį atviruką. Tėtis tai mamai dovanoja gėles. Labai mylių tetę, mamą ir dar močiutę. Dar mylių Eliją. Man geriau jai dovanoti gėlę, o ne širdelę.

Ugnius K.: Širdeles dovanoja Kalėdoms, kad vaikai neprarastų vilties. Yra ir Meilės diena. Per ją reikia dovanoti gėles. Galvoju, kad Tadas bus mano tėtis – didelis karalius, o mama – karalienė. Aš labiausiai mylių mamą, močiutę ir Tadą. Visą savo šeimyną.

Ugnė: Šiandien mano gimtadienis. Visa šeima man padovanojo naujausią lėlę ir tikrą „aipodą“, tikrai tikrą. Apie Valentino dieną nieko nežinau. Aš nemačiau, kad tėtis dovanotų mamai širdelių ar gėlių. Na, tik per vestuves. Aš labiausiai mylių savo šeimą, o berniuko neturiu.

Pijus, Ugnius, Rokas ir Kevinas kaip vienas tvirtino, kad apie Valentino dieną žino ir, kad ji bus šeštadienį. Juk šia proga yra dovanojami širdelės formos lipdukai. Berniukai pasidžiaugė, kad pernai mergaitės atsinešė širdelių ir klijavo ant jų.

Rokas: Mano tėtis ant pagaliuko širdelę mamai padovanojo.

Ugnius: Pernai mano tėtis mamai padovanojo „Rafaelo“.

Kevinas: O mano mama tėčiui padovanojo „Rafaelo“. Oi, tėtis mamai. Susimaišiau.

Pijus: Mano tai tėvai išsiskyrę. Bet man mama visada iškepa rožės formos sausainių.

Jurgita Stalauskienė

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

112

Aktualijos

Atostogos

Augintinis

Auto

Būstas