Vaizdo konferencijoje

0
28

Vasario 5 dieną 15 valandą Molėtų savivaldybės posėdžių salėje vyko susitikimas – vaizdo konferencija su miesto ir rajono gyventojais, kurios metu ir buvo pateikti atsakymai į gyventojų užduotus klausimus. Susitikime dalyvavo savivaldybės administracijos, administracijos padalinių, savivaldybės valdomų bendrovių bei kitų rajone veikiančių įstaigų vadovai ar jų įgalioti specialistai.

Kaip sakė meras Stasys Žvinys, tradiciniu bandomas daryti susitikimas turėtų tapti bemaž 2 mėnesius trunkančių lankymosi kelionių ne tik po rajono seniūnijas, bet ir įmonėse, ūkiuose, bendrovėse, bei susitikimų su gyventojais, apsilankymų miesto savivaldybės įstaigose baigiamasis etapas.

Ne kartą iš mero lūpų buvo galima išgirsti, jog tokių susitikimų reikia ne dėl „paukščiuko“, bet siekiant geriau susipažinti su situacija vietose, gyventojų poreikiais, nusiskundimais, bei sprendžiant pagal galimybes jų rūpesčius ir problemas. Meras kiekvieno susitikimo metu susirinkusiems tikindavo, jog šie susitikimai su visuomene nebuvo, nebūna ir nebus formalūs.

Plačiau apie tai skaitykite vasario 10 d. Nr.11 laikraštyje