Home Aktualijos Veikla ,,Saulutėje”…

Veikla ,,Saulutėje”…

0

Mes augame be patyčių

Gyventi be patyčių stengiamės kiekvieną dieną. Prisijungdami prie veiksmo savaitės BE PATYČIŲ daug kalbėjome, skaitėme apie tai kaip negalima elgtis, dovanojome vieni kitiems linksmuosius balionus. Priešmokyklinukai vedė kartu su draugais Zipio valandėlę, žiūrėjo pamokančius filmukus prieš patyčias, pasikvietę mokytoją Onutę žaidė smagius, bendrumą skatinančius žaidimus. Visi kartu žiūrėjome spektaklį apie draugystę “Arklys Dominykas ir rugiagėlė”. Savaitę užbaigė Teatro diena – vieni kitiems vaidinome pamokančias istorijas.

Saulute

Viešnagė naujoje bibliotekoje

Balandžio 2 d. minėdami tarptautinę vaikiškos knygos dieną, “Žemuogėlių” ir “Kodėlčiukų” grupių vaikai su auklėtojomis Vilma ir Vile svečiavosi Molėtų viešojoje bibliotekoje. Ten pasitiko malonios ir paslaugios bibliotekininkės. Vaikai aplankė visus bibliotekos skyrius: vaikų, suaugusiųjų, informacijos, konferencijų salę, kompiuterių kambarį, vartė knygas, žaidė žaidimus, mėgavosi kino kambario patogumais, bei klausė įdomaus bibliotekininkės Janinos Vyšniauskienės pasakojimo. Vaikai bibliotekai padovanojo savo rankų darbo skirtukus knygoms ir patys gavo dovanėlių. Smagi pažintinė viešnagė bibliotekoje suteikė daug įspūdžių, kurių dėka pagarba ir meilė knygoms tik stiprės.

Saulute

Saugaus eismo diena

Darželyje lankėsi policijos pareigūnai, jie priminę vaikams apie saugų eismą gatvėje, dovanojo balionus, velykinius saldainius linkėdami saugių, linksmų Velykų.

remimo-fondas-250x250

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra