Angelai

Videniškių vienuolyno muziejuje – „ANGELAI“

Laikraščio puslapiuose rašėme, kai rudeniop Videniškių  vienuolyną buvo pasirinkę… „Angelai“ – tiksliau jų kūrėjai – grupinės tapybos darbų parodos autoriai. Po vienuolyno muziejaus atidarymo gegužę, Videniškių Vienuolyno gyvenimas įsibėgėja. Ir  ne todėl, kad Molėtų kultūros centre vyksta renovacijos darbai, bet todėl, kad ir šiam muziejuj stengiamasi suteikti gyvasties.

Gruodžio  ketvirtąją „angelai“ vėl apsistojo Videniškių vienuolyno muziejuje. Eksponuojamus parodoje įvairių formų (pieštus, tapytus, lipdytus ir kt.) darbus kūrė Kijėlių specialiojo ugdymo centro auklėtiniai, padedant pedagogams. Šiuose darbuose atsispindi ne tik auklėtinių vidinis pasaulis, bet ne mažiau galima pajusti ir pedagogų įdėtą triūsą.

Glaudžiai bendradarbiaujant Molėtų krašto muziejui su Kijėlių specialaus ugdymo centru jau daugelį metų, rengiamos centro auklėtinių parodos. Į  jų atidarymą atvyksta ne tik patys auklėtiniai – darbų kūrėjai, bet ir centro bendruomenė (ne tik pedagogai), tėveliai, kiti žmonės, vertinantys centro veiklą ir jo rezultatus.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.93 gruodžio 8 d. laikraštyje