“Vyturėlio“ sapnui – abejingų nebuvo

0
57

Sako menas padeda ne tik pažinti pasaulį, bet ir kiekvienam žmogeliukui nuo jo gimimo augti, tobulėti, pažinti gėrį, grožį. O jei tas menas paremtas sapnu, kurį šiemet drauge „sapnavo“ Molėtų vaikų lopšelio – darželio „Vyturėlis“ ne tik vaikai, bet ir darbuotojos. Juk ir žinomiems artistams, atlikėjams kažkada buvo pirmas pasirodymas scenoje, pirma daina, atlikta stebint daugeliui akių, pirmas šokis, pirmas meniškai paskaitytas posmas.

Pažiūrėti darželinukų ir jų auklėtojų „sapno“ buvo susirinkęs tikrai gausus būrys žiūrovų: mamos, tėčiai, seneliai ir senelės, broliai ir sesės, draugai ir visi tie, kurie norėjo pamatyti ir išgirsti ką gi iš tiesų „susapnavo“ gražiame, atrenovuotame vaikų darželyje laiką leidžiantys vaikai.

Miela buvo stebėti darželio ugdytinius, kurie, akimis gal ir ieškodami savųjų, sukosi šokio ritme, persikūniję į įvairius gyvūnus bandė atskirti gėrį nuo blogio, suprati sapno prasmę.

Stebėti „sapno“ atvyko ir rajono mero pavaduotojas M.Kildišius, jis ne tik plojo kartu su kitais susirinkusiais jauniesiems atlikėjams, bet ir suskubo prisipažinti, kad vaikystėje labai mėgo rytais… saldumynus, todėl ir tądien jų dovanojo darželio vaikučiams.

Gėlėmis pasveikintos vadovės, renginio sumanytojos ir pagalbininkės.

Tėveliai skirstėsi patenkinti, kad kol jie plušo savo darbuose, jų jaunosios atžalos irgi laiko veltui neleido.

remimo-fondas-250x250