Home Aktualijos Palydėta besibaigianti vasara

Palydėta besibaigianti vasara

0

Daugelio žmonių bene labiausiai mėgstamas metų laikas yra vasara. Tačiau ji pas mus tęsiasi neilgai ir būna gana įvairi. Tačiau viskas turi pradžią – deja, ir pabaigą…

Molėtų krašte puoselėjama daug tradicijų. Vienos jų paveldėtos iš senolių, kitas padiktavo laikmetis.

Keletą metų gyvavusi pačiuose Molėtuose skirti bent vieną renginį vasaros palydoms „pasigavo“ ir susikūrusios kaimo bendruomenės. Todėl Molėtų vasaros palydų tęsinys būna pratęsiamas kaimuose, gyvenvietėse bei kaimo bendruomenėse. Šiemet, pirmieji vasaros palydas suruošė praeitą savaitgalį videniškiečiai.

Molėtuose vasaros palydos prasidėjo penktadienį. Rugpjūčio 2-osios popietę Molėtų paplūdimio sporto aikštyne surengtomis gatves krepšinio 3×3 varžybomis. Vyrų susitikimai vyko pavakarę Molėtų sporto centro salėje. Šis turnyras dar kartą įrodė, kad Molėtuose krepšinį mėgsta ir vaikai, ir jaunimas, ir vyresni.

Po darbo pasižiūrėti, iki tol dar nevykusių, lenktynių rinkosi molėtiškiai ir miesto svečiai. Ir kaip gi neskubėsi, atnaujinto prieš kurį laiką, pliažo link, jei buvo žadėta, kad bus rungtyniaujama Drakonų valtimis. Vien valčių pavadinimas kėlė žingeidumą.

Tokiomis valtimis buvo lenktyniaujama pirmą kartą, tačiau pasigalynėti norą buvo pareiškusios aštuonios komandos, tarp kurių Molėtų savivaldybės, Sporto centro, Molėtų policijos komisariato, su pačiu vadovu Algiu Misevičiumi, „Lakajos“, „Titaniko“ ir kitos.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.65 rugsėjo 1 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra