0

Beveik visi kandidatai ant vieno suoliuko…

Praeito trečiadienio vakare Molėtų kultūros centre įvyko kandidatų į Seimą debatai 54 Molėtų – Širvintų rinkimų apygardoje…..

….Diskusiją vedusi LNK žurnalistė Asta Dudurytė pradžioje priminė, jog rinkimai turėtų būti atsakingas apsisprendimo metas kiekvienam respublikos piliečiui. Juk sprendžiame kam kadencijai – keturiems metams – patikėsim šalies valdymą. Beje, jaunieji renginio talkininkai – skautai, kiekvienam atėjusiam į renginį, įteikė po rinkėjo atmintinę, kurią pravartu turėti ir paskaityti kiekvienam rinkėjui…..

…Vėliau debatų dalyviai pateikinėjo vieni kitiems klausimus. L.Jonauskas bandė „įkąsti“ darbiečiui P.Čimbarui, primindamas balsų pirkimo problemą. Gindamasis jis tikino, jog tai turėtų būti personalinė atsakomybė, o jis „švarus“. A.Cegelis domėjosi pas L.Jonauską – kokios  naujos Lietuvos atominės elektrinės perspektyvos. Atsakas buvo aiškus – jei socdemai laimėtų, tikriausiai statytų, o kol kas gyvuoja gyventojų sprendimas…..

politikai

….K.Balčiūnas dalijosi mintimis apie ekologines problemas, aplinkosaugą….

….Į klausimą, gautą iš salės „Koks P.Čimbaro išsilavinimas“? Seimo narys sakė – esąs… diletantas…

…Iš esamų kandidatų debatuose tik P.Čimbaras ir V.Stundys nepritarė Homoseksualių šeimų sudarymui. V.Stundžio manymu reikia atskirti du dalykus: kodėl socialdemokratų atstovės M.Pavilionienė, G.Purvaneckienė homoseksualias poras siekia pakišti po šeimos samprata. Šeima – tai, kas pasakyta konstitucijoj, santuoka – kraujo ryšys, o visos kitos formos (partnerystė ir kt.) nėra šeima…

…Klausytojams „užkliuvo“ Širvintose „darbiečių“ ir TS LKD koalicija. V.Stundžio vertinimu – tai rajono skyriaus apsisprendimas, bet taip neturėtų būti, nes jo partijos gretos Širvintose… retėja…

Plačiau apie tai Nr.70 rugsėjo 20 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra