17.2 C
Molėtai
2024 / 05 / 22

Astrologinė prognozė balandžio 8-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien būsite labai priklausomi nuo nuotaikų, savijautos. Galite nerimauti, ar su kokiu nors asmeniu arba reikalu susijusios jūsų iliuzijos yra pagrįstos. Neabejotinai prireiks nuoseklių pastangų, kad pavyktų kai ką ką pakeisti į geresnę pusę.

- Reklama -

JAUTIS. Regis, jus neramins galimos permainos, atsakomybė, sveikatos problemos. Galbūt atsidursite intrigų, apkalbų tinkle. Prieš ką nors darydami, gerai pagalvokite, ar elgiatės teisingai.

DVYNIAI. Nelabai maloni diena. Galbūt turėsite rūpesčių ar nemalonumų per draugus, pažįstamus arba jiems prireiks jūsų pagalbos. Venkite neapgalvotų pažadų, nes bus sunku juos išpildyti. Saugokitės avarinių situacijų, viešų skandalų.

VĖŽYS. Derėtų taktiškai ir kompetentingai spręsti profesines problemas. Lengva susikompromituoti dėl negebėjimo teisingai reaguoti į situaciją ir adekvačiai bendrauti.

LIŪTAS. Jums gali kilti keblumų dėl nepakankamo įstatymų žinojimo arba dėl jų nepaisymo, laiku nepateikto straipsnio ar nesumokėtos įmokos. Venkite neetiškų poelgių, nesutarimų su įtakingais asmenimis,

MERGELĖ. Regis, atsakomybės pareikalaus reikalai susiję su paskolomis, turtu. Gali pasirodyti, kad ne viskas taip tvarkinga ir konkretu, kaip manėte. Gali apvilti asmuo, iš kurio tikėjotės kokybiškos paslaugos.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums bus nelengva bendrauti ir suprasti kitus žmones.

Niekam nenorėsite nusileisti, paisysite tik savo nuomonės ir interesų. Tokiu būdu galite įsigyti naujų priešų, o ne sąjungininkų.

SKORPIONAS. Šiandien sunku bus atsikratyti apnikusio nerimo dėl darbo, sveikatos. Kai kuriais atvejais išties bus pagrindas kilti tokioms emocijoms. Neskubėkite aklai griebtis naujos veiklos, atsakomybės. Pravartu apibendrinti tai, kas jau yra padaryta.

ŠAULYS. Šiandieną būsite linkę rizikuoti, nevengsite avantiūrų. Problemų gali kilti dėl vaikų, kūrybinio projekto ar kt. Nors skeptiškai vertinsite gerbėjų dėmesį, jis bus malonus. Neskaudinkite mylimų žmonių.

OŽIARAGIS. Šiandien orientuokitės į pagrindines vertybes, šeimą, namus. Kurkite grožį aplinkoje ir ameniniuose santykiuose užuot pasidavę negatyvioms emocijoms ir viską griovę. Suimkite save į rankas. Saugokitės avarinių situacijų.

Taip pat skaitykite:  Horoskopai spalio 9 dienai

VANDENIS. Jeigu jūsų bendravimo stilius bus panašus į smulkmenišką priekabiavimą, tai džiaugsmo jis niekam nesuteiks. Pasistenkite išvengti posūkio į santykių atšalimą, susvetimėjimą. Atsargiai kelyje.

ŽUVYS. Santykiuose padaugės išskaičiavimo ir sumažės nuoširdumo, šilumos. Galvosite apie praturtėjimą, bet kol kas geriau venkite stambių išlaidų, brangių pirkinių. Saugokitės ugnies, traumų, avarijų.

Geros dienos!

TOP naujienos

Ar žinojote: 2 išmanūs būdai kaip perkelti failus be laidų ir interneto ryšio

Dalintis duomenimis ar perkelti juos iš vieno įrenginio į kitą, esame įpratę čia ir dabar. Įprastai tam prisijungiame prie interneto ryšio ir naudojamės el....

Patarimai, kurie padės namuose išsikepti ypatingo skonio duonos

Lapkričio 17-ąją pasaulyje minima tarptautinė naminės duonos diena. Lietuvoje duona ir jos kepimas turi itin senas tradicijas ir užima ypatingą vietą mūsų kultūroje. Iš...

Skrandžio mažinimo operacijos be pjūvio – jau realybė

Respublikinės Šiaulių ligoninės Anesteziologijos intensyviosios terapijos Operacijų poskyryje penktadienį atliktos trys pirmosios endoskopinės skrandžio mažinimo operacijos. Pirmąsias tokias operacijas atlikusiam ligoninės Diagnostikos centro Endoskopijų...

Patarimai, kaip sukurti nepaprastą pikniką ir ypatingo skonio receptai

Vasarai įpusėjus norime mėgautis kiekviena saulėta diena, o valgyti gryname ore taip pat didelis malonumas. Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, šiltuoju...

Lietuviai graibsto slidinėjimo atostogas – norinčius pramogauti geriausiuose Austrijos kurortuose ragina paskubėti

Lietuvoje už lango pasirodžius pirmajam sniegui, slidinėjimo kurortai jau klojasi puria sniego danga ir ruošiasi pasitikti pirmuosius žiemos sezono slidinėjimo entuziastus. Į lietuvių jau pamėgtus geriausius Italijos bei Prancūzijos kurortus keliautojus kasmet kviečiantis kelionių...

Ekspertai perspėja apie pavojingą tendenciją – laukiniai gyvūnai keliuose

Lietuvoje kasmet fiksuojama daugybė eismo įvykių, kuriuos sukelia susidūrimai su laukiniais gyvūnais. Nors įprasta manyti, kad žvėrys yra aktyvesni pavasarį ir ankstyvą rudenį vykstant migracijai, pastaruoju metu draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje ekspertai stebi mažėjantį...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS