15.7 C
Molėtai
2024 / 06 / 23

Astrologinė prognozė kovo 1-ajai, penktadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Ši diena gali atpalaiduoti jūsų „taupumo varžtelius“. Regis, neatsisakysite ir pasmaguriauti, ir garderobą atnaujinti arba pasiduoti dominančio asmens siūlomai pagundai.

- Reklama -

JAUTIS. Jūsų nusiteikimas ginčytis, nekantrumas nekaip veiks aplinkinius. Stabilesnė bus pirma dienos pusė. Gaila, jei vėliau sau ir kitiems sugadinsite nuotaiką, nes tuomet įtampa išliks ir savaitgalį. Verčiau vietoj ginčų nueikite į teatrą, koncertą, parodą ar pan.

DVYNIAI. Šiandien rūpės neatlikti darbai, ūkinės ar techninės problemos. Rūpesčių gali sukelti sveikata arba augintinių bėdos. Nepamirškite, kad jums reikia poilsio ir dėmesio savo grožiui, sveikatai.

VĖŽYS. Regis, visus stebinsite kūrybingumu, pozityvumu. Domins kultūriniai renginiai, išvykos. Veikiausiai kiek suplonės piniginė. Galbūt kažkam padėsite daiktais ar pinigais, viešumu ar suteikta informacija.


Kovo 1-oji: vardadieniai, dienos INFO


LIŪTAS. Šiandien mintys suksis apie šeimos ir asmeninius poreikius, artimųjų būklę, santaupas ir išlaidas. Malonumams laiko liks nedaug, nes pareigoms teiksite pirmenybę ir be gailesčio eikvosite savo jėgas. Saugokitės traumų, elektros iškrovos.

MERGELĖ. Socialinių tinklų naujienos, įvairūs pasimokymai, apsipirkimai, ekskursijos – šios dienos aktualijos. Dar viena labai svarbi – tarpasmeniniai santykiai. Jie bus tuo geresni, kuo daugiau tolerancijos bus iš abiejų pusių nepaisant skirtingų požiūrių.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Sočiai, ramiai turėtumėte jaustis pirmoje dienos pusėje. Vėliau pradėsite nerimauti dėl materialinių, finansinių dalykų, lieti nepasitenkinimą. Tai nekaip veiks aplinkinius, ypač vaikus, mylimą žmogų.

SKORPIONAS. Šiandien stenkitės išsaugoti emocinį stabilumą, puikius santykius ir nepasiduoti provokacijoms vakare. Saugokitės neadekvačiai besielgiančių asmenų, traumų, elektros iškrovos.

ŠAULYS. Ši diena nėra palanki sveikatai, todėl turėtumėte vengti žmonių susibūrimo vietų, saugotis infekcijų, priepuolių, traumų, pervargimo. Verčiau atsisakykite svaigalų.

OŽIARAGIS. Draugai arba jūs juos galite kviesti aktyviai kartu praleisti laisvalaikį – su sportine, kultūrine ar kitokia programa. Susitikimai su bendraminčiais žada įspūdžių. Nuo pavojų labiau saugokite vaikus.

VANDENIS. Rytas bus ramesnis už vakarą. Vakare emocijos kais ir skiedrų į jausmų ugnį gali įmesti viskuo nepatenkinti artimieji. Gali kilti kivirčų. Pasistenkite to išvengti.

ŽUVYS. Ši diena nepagailės fizinio ir protinio aktyvumo, gebėjimo greitai pagauti reikiamą informaciją ir ja pasinaudoti. Kita vertus, didesnė bus avarijų tikimybė kelyje.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Horoskopas vasario 8 dienai

AVINASTurite norą atgaivinti senus kontaktus. Pabandykite tai padaryti telefonu, dar gerdamas rytinę kavą. Jūsų šansai labai nemenki. Kažkur tikrai yra vieta, šiandien skirta būtent...

Astrologinė prognozė gegužės 8-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Pasižymėsite komercine uosle, todėl pravartu pagalvoti, ką norėtumėte nusipirkti ar parduoti ir pan. Būkite pakantesni artimųjų bei vaikų nuomonei ir savitiems jų interesams. JAUTIS....

Sėkminga draugystė: tyrimas parodė, kad nesutarimai draugystei netrukdo, jei draugai palaiko vienas kitą

Nutrūkusi draugystė gali apsunkinti paauglių emocinę būseną. Ypač tais atvejais, kai paaugliai patiria kitų sunkumų ar neturi daugiau draugų. Sėkmingos draugystės, tuo tarpu, yra...

Horoskopai balandžio 3 dienai

AVINASJei matote, kad įprastiniai metodai veda į akligatvį, nebijokite netikėtų poelgių, neįprastų sprendimų. Jums pasiūlys visiškai naują jus kamuojančių skausmų gydymo būdą . Suraskite...

Atsisakantiems iškastinio kuro gyventojams – 6,6 mln. eurų parama

Lapkričio 3 d. baigėsi jau antrasis šiais metais kvietimas teikti paraiškas iškastinį kurą naudojančių katilų keitimui į šilumos siurblius ar biokuro katilus. Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) sulaukė dar daugiau kaip 2 tūkst. gyventojų...

Akys paraudo ir peršti? Tai gali signalizuoti apie prasidėjusią sausų akių ligą

Gyvenimas greitu ritmu ir didžioji dalis dienos praleista prie kompiuterių ar telefonų ekranų itin nuvargina mūsų organizmus. Ypač to pasekmes galima pajusti susidūrus su akių nuovargiu, jų sausumu ar niežėjimu. Apie kokias problemas šie...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS