15.7 C
Molėtai
2024 / 06 / 23

Astrologinė prognozė kovo 10-ajai, sekmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Turėkite omenyje, kad ir jums, ir aplinkiniams reikia pabūti su savimi, savo pomėgiais. Reikia, kad atsigautų siela ir kūnas. Tiktų pamedituoti, paklausyti patinkančios muzikos arba pabendrauti su dvasiškai artimais žmonėmis.

- Reklama -

JAUTIS. Noriai bendrausite, dalinsitės idėjomis, išgyvenimais. Šio to malonaus galite tikėtis iš pažįstamo asmens. Sulauksite pritarimo ir patarimų. Galbūt tai jums padės išspręsti aštrią santykių arba asmeninę psichologinę problemą.

DVYNIAI. Jeigu jums svarbu taikūs santykiai namuose, pasitelkite kantrybę ir nedidinkite įtampos savo kalbomis apie dalykinius reikalus, globalines problemas ir pan. Saugokite jums patikėtas paslaptis.

VĖŽYS. Gali atsirasti reikalų, kuriuos teks tvarkyti su nepažįstamų žmonių pagalba. Tikriausiai daug laiko skirsite mokymuisi, filosofavimui, naršymui internete, kelionių pasiūlos peržiūrai.

LIŪTAS. Regis, imsitės reikalų, susijusių su skolomis, svetimais ar bendrais pinigais, pa(si)skolintais ar iš(si)nuomotais daiktais. Venkite seksualinių avantiūrų bei slaptų meilės ryšių. Pasisaugokite sukčių.

MERGELĖ. Tikėtinas intensyvus bendravimas su žmonėmis, turinčiais kitokią nuomonę ir interesus nei jūs. Nors ir nebus labai malonu, bet tai gali apsaugoti nuo tolesnės saviapgaulės vertinant kitus asmenis, jų patikimumą.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Mintys suksis apie įvairias pareigas, tvarką. Visgi šiandien derėtų pailsėti, atgauti jėgas, pasirūpinti sveikatos ir grožio profilaktika, peržiūrėti garderobą ir pan.

SKORPIONAS. Šią dieną galite praleisti smagiai ir užsiprogramuoti ilgesniam optimizmui, jei tik nusiteiksite skleisti gerą energiją, pozityviai mąstyti. Regis, savo pasiūlymais nudžiuginsite vaikus, o galbūt pavyks laimėti net ir patinkančio asmens dėmesį.

ŠAULYS. Nuotaiką gali kiek gadinti nesklandumai santykiuose, piniginės ir ūkinės problemos. Labiau vertinkite artimus žmones, ryšius su jais. Būdami išsiblaškę galite prarasti reikalingą daiktą ar dokumentą, tad nepraraskite budrumo.

OŽIARAGIS. Tikriausiai susitiksite su senu pažįstamu, pasisemsite patarimų, prisiklausysite apkalbų apie kitus ir apie save. Bendraukite, draugaukite, tačiau neatviraukite. Skirkite daugiau dėmesio vaikams.

VANDENIS. Pasistenkite, kad ši diena būtų rami ir taiki. Džiaukitės ramybe, geru maistu, kurkite grožį, jaukumą savo aplinkoje. Tai labai svarbu, jeigu norite pozityvaus „užtaiso“ ilgesniam laikui.

ŽUVYS. Noriai bendrausite, domėsitės paskalomis ir patys jas skleisite. Pelnysite didesnį aplinkinių dėmesį. Kita vertus, gali tekti rimčiau pasirūpinti sveikata. Saugokitės infekcijų ir sukčių. Tinkamas laikas atsisveikinti su žalingais įpročiais.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Horoskopas lapkričio 22 dienai

AVINASNe viskas gali ir turi būti išsiaiškinta ir paaiškinta. Kai kuo tenka tiesiog patikėti. Ar ne per daug jėgų ir pinigų eikvojate besivaikydamas chimeras?...

Laikas, prabėgęs ieškojimuose ir atradimuose

Balandžio pabaigoje Molėtų kultūros centre vyko regioninė vaikų lėlių teatrų šventė ,,Rudnosiukas". Šiais metais, Molėtų kultūros centro vaikų lėlių teatras ,,Rudnosiukas" (vadovė Laima Grigelevičienė)...

Molėtų parapijos bažnyčiai – 110

Sekmadienį birželio vienuoliktąją, į Molėtų Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią gausiai rinkosi tikintieji švęsti šv.Antano Paduviečio atlaidus bei malda prisidėti prie Molėtų bažnyčios...

Šiandien be lietaus, aukščiausia temperatūra 21–26 laipsniai šilumos

Šiandien Lietuvoje be lietaus. Vėjas vakarinių krypčių, 3–8 m/s. Aukščiausia temperatūra 21–26 laipsniai šilumos. Šeštadienį žymesnio lietaus nenumatoma. Naktį kai kur rūkas. Vėjas silpnas. Temperatūra...

Gabrielius Zapalskis ir jo fantastinis veiksmo ne filmas, o spektaklis vaikams

Režisierius, aktorius ir kompozitorius Gabrielius Zapalskis puikiai atpažįstamas iš scenoje įkūnytų įvairių vaidmenų (jų sukūrė apie dvidešimt) bei muzikos spektakliams (šiemet Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje su spektakliu „Muzika 2” G. Zapalskis pelnė geriausios...

ORAI: Šiandien bus debesuota. Daugelyje rajonų krituliai, vyraus lietus

Šiandien bus debesuota. Daugelyje rajonų krituliai, vyraus lietus. Vėjas pietvakarių, pietų, 8–13 m/s. Aukščiausia temperatūra 2–7 laipsniai šilumos. Gruodžio 30 d. protarpiais nedideli krituliai, vyraus lietus. Vėjas pietvakarių, 8–13 m/s, dieną pajūryje gūsiai iki 16...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS